سه‌شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۹

رونمایی از سامانه اهداء عضو در دانشگاه علوم پزشکی مشهد

اهدا عضو

سامانه اهداء عضو به همت مدیر آمار و فناوری اطلاعات و معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد رونمایی شد.

به گزارش مفدا مشهد، سامانه اهدا عضو به همت مدیر آمار و فناوری اطلاعات و معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد رونمایی شد.

مدیر آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه علوم پزشکی مشهد در حاشیه مراسم رونمایی از این سامانه ظهار کرد: با رونمایی از این سامانه، نام نویسی در سامانه اهدای عضو از روش سنتی و کاغذی به دیجیتال تبدیل شد و تمامی مردم کشور می توانند با مراجعه به سایت دانشگاه علوم پزشکی مشهد این فرم را تکمیل کنند.

مهندس ساداتی با بیان اینکه این طرح در راستای ارتقاء فرهنگ اهدای عضو و افزایش مشارکت جامعه در این اقدام مهم به اجرا در آمده است خاطر نشان کرد: پس از نام نویسی در این سامانه، اطلاعات عضویت افراد مورد بررسی قرار می گیرد و کارت اهدای عضو برای آنان صادر و به نشانی ثبت شده در سامانه ارسال می شود.

وی با بیان اینکه به امید روزی که هر ایرانی یک کارت اهدای عضو داشته باشد تاکید کرد: تلاش های اصلی اجرای این سامانه بر عهده معاونت درمان و مدیریت فراهم اوری اعضای پیوندی است و مدیریت فناوری اطلاعات دانشگاه مسئولیت تسهیل اجرای این فرایند را بر عهده داشته است.

علاقمندان برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانند به http://hospital.mums.ac.ir/sites/moth/Lists/List6/Item/newifs.aspx مراجعه کنند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.