دوشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۲

به گزارش مفدا علوم بهزیستی و توانبخشی؛

درخشش یک دانشجو و یک کارمند دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی در "جشنواره فرهنگی" وزارت بهداشت

پوستر هشتمین جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت

اثر یک دانشجو و یک کارمند دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی در "جشنواره فرهنگی" وزارت بهداشت به مرحله پایانی راه یافت.

به گزارش مفدا علوم بهزیستی و توانبخشی، به نقل از دبیرخانه دائم جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت،  آثار واجد شرایط برای حضور در رقابت اصلی در بخش تئاتر هشتمین جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت اعلام شد. در این جشنواره اثر آقای علی خوشگفتار با عنوان "سحر" از علوم پزشکی علوم بهزیستی و توانبخشی،  به مرحله نهایی نمایشنامه نویسی کارکنان، اعضای هیئت علمی و جامعه پزشکی کشور راه یافت.

 همچنین در بخش تئاتر خیابانی دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی وزارت بهداشت با موضوع آزاد این جشنواره، "تئاتر معرکه" به کارگردانی مجید براتی از دانشگاه علوم پزشکی علوم بهزیستی و توانبخشی نیز به مرحله نهایی را یافت.

دبیرخانه دائم جشنواره فرهنگی در اطلاعیه ای اعلام کرد، باتوجه به طولانی شدن جمع بندی هیئت انتخاب و عدم تصمیم گیری نهایی در مورد نفرات راه یافته در رشته استندآپ کمدی نتایج این بخش تا پایان هفته اعلام خواهد شد.

دبیرخانه جشنواره همچنین  در اطلاعیه دیگری اعلام کرد که با توجه به جمع بندی انجام گرفته آثار در بخش موسیقی که عصر یکشنبه ۲۲ اسفندماه به پایان رسید، نتایج رشته‌های آواز، گروه نوازی سنتی و خوانندگی پاپ امروز ظهر اعلام خواهد شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.