یکشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۷:۴۳

تمامی کانون‌های فعال فیلم و عکس دانشگاه‌های علوم پزشکی وزارت بهداشت تجهیز می‌شوند

فیلم و عکس

کانون‌های فیلم و عکس دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور، با هدف کمک به فعالیت مستمر و منسجم این کانون‌ها توسط معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت تجهیز می‌شوند.

به گزارش مفدا، در طی همایشی که جهت تحویل دوربین فیلم‌برداری و عکاسی، سه‌پایه و دیگر وسایل و امکانات تصویربرداری و عکاسی به دبیران ۲۶ کانون فیلم و عکس دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور برگزار می‌شود، شرکت ارائه دهنده این تجهیزات ضمن معرفی دقیق تجهیزات مربوطه، نحوه کار و استفاده این تجهیزات را آموزش می‌دهد.

در این همایش یک‌روزه که با حضور دکتر محمدرضا فراهانی معاون فرهنگی و دانشجویی وزیر بهداشت و امیر للـه‌گانی مدیر کل فرهنگی این وزارتخانه روز چهارشنبه ۲۵ اسفندماه در محل صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت برگزار می‌شود، کارگاهی با محوریت فیلم و عکس و با موضوع بررسی آثار جشنواره فرهنگی و تاثیر کانون‌های هنری در ارتقای کیفیت این جشنواره برگزار می‌شود. 

گفتنی است معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت در چند سال گذشته سرمایه‌گذاری و توجه زیادی در راستای انسجام‌بخشی، ایجاد تنوع و عمق‌بخشی به فعالیت‌های کانون‌های فرهنگی دانشجویی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور کرده است و هر ساله بزرگترین فستیوال فرهنگی دانشجویی کشور را جهت ایجاد رقابت و انگیزه در فعالان فعالیت‌های فرهنگی برگزار می‌کند. هم‌اکنون بیش از ۴۹۰ کانون فرهنگی در ۶۵ دانشگاه و دانشکده علوم پزشکی کشور فعال بوده و مشغول فعالیت‌های مختلفی نظیر  فیلم‌نامه‌نویسی، شعر و ادب، موسیقی، نقاشی، طراحی پوستر، نمایشنامه‌نویسی، نگارگری، عکاسی، فیلم‌سازی، قرآنی و ... هستند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.