یکشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۱

دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی جهرم "پژوهشگر برتر کشوری" شد

پژوهشگربرتر دانشگاه علوم پزشکی جهرم

"یوسف حسینی" دانشجوی علوم آزمایشگاهی دانشگاه علوم پزشکی جهرم، موفق به کسب عنوان پژوهشگر برتر کشوری شد.

به گزارش مفدا جهرم، "یوسف حسینی"، دانشجوی رشته علوم آزمایشگاهی ورودی۱۳۹۲ دانشگاه علوم پزشکی جهرم، موفق به کسب عنوان "پژوهشگر برتر کشوری" شد.

این دانشجوی نخبه در گفتگو با خبرنگار مفدا جهرم، اظهار داشت: این آیین نامه از بخش‌های مختلفی تشکیل شده که چیزی حدود هفت بند اصلی دارد که شامل داشتن مقاله، طرح تحقیقاتی، شرکت در کنگره‌های پژوهشی، ثبت اختراع و غیره است و هر کدام از این آیتم ها امتیاز مربوط به خود را دارند و در نهایت پس از احتساب امتیاز لازم که در هر مقطع مقدار آن متفاوت است، می‌توان به‌عنوان پژوهشگر برتر کشوری شناخته شد.

وی در ادامه گفت: شرط اصلی جهت کسب مقام پژوهشگر برتر کشوری، معدل آموزش می‌باشد که البته مقدار آن برای مقاطع مختلف، متفاوت است.

حسینی دلیل علاقه مندی خود را به پژوهش، دوست و الگوی خود "نوید کلانی" که وی نیز یکی از پژوهشگران برتر کشوری و "دکتر امین قبادی فر" که کارنامه بسیار درخشانی را در تحقیق دارند دانست.

وی با قدردانی از اساتید خود، خاطرنشان کرد: در نهایت با تشویق ها و آموزش های دلسوزانه فراوان اساتید  بزرگوار  دکتر مصلی نژاد و بیگی زاده، به طور جدی وارد عرصه پژوهش شدم.

از موفقیت های این پژوهشگر موفق می‌توان به پژوهشگر برتر دانشجویان علوم آزمایشگاهی دانشگاه در سال ۱۳۹۵، دانشجوی نمونه دانشگاهی در سال ۱۳۹۴، دانشجوی نمونه دانشگاهی و راه یافته به مرحله کشوری در سال ۱۳۹۵، کسب مقام دوم در بخش اختراعات جشنواره پندار در سال 1395 اشاره کرد.

حضور در کنگره آموزش پزشکی APMEC  در کشور سنگاپور و ارائه دو مقاله، دانشجوی استعداد درخشان دانشگاه از سال ۱۳۹۳ تا کنون، دبیر کمیته تحقیقات دانشجویی،   دانشجوی پژوهشگر برجسته کشوری در سال ۱۳۹۵ از دیگر فعالیت‌های این دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی جهرم است.

.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.