یکشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۲

به همراه رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه؛

مسئولین استان کرمانشاه از پروژه بیمارستان جامع سرطان بازدید کردند

3.

استاندار و جمعی از مسئولان استانی به همراه رئیس و مسئولان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از پروژه‌ بیمارستان جامع سرطان بازدید کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مفدا کرمانشاه، استاندار و جمعی از مسئولان استانی به همراه رئیس و مسئولان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از پروژه‌ بیمارستان جامع سرطان بازدید کردند. مرکز جامع سرطان استان در محوطه مجتمع بیمارستانی امام رضا (ع) کرمانشاه با اعتبار اولیه ۱۴ میلیارد تومان از محل منابع ملی در دست ساخت است. 

این مرکز با ظرفیت ۱۲۰ تخت وپیشرفت فیزیکی ۷۰  درصد، مرکز نورو اینترونشن واستروک سنتر(مرکز پیشرفته درمان سکته حاد مغزی) بیش از ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

در این مرکز بیمارستانی مجهز اقدامات تشخیصی و درمانی سرطان در استان قابل انجام بوده و کلیه امکانات و تجهیزات پیشرفته این مرکز نیز خریداری شده است. مجتمع بیمارستانی امام رضا (ع) بزرگترین، مجهزترین و مدرن ترین مرکز آموزشی درمانی و تحقیقاتی منطقه غرب و شمال غرب کشور هم اکنون دارای ۸۴۰  تخت فعال است. 

طرح توسعه اورژانس بیمارستان امام رضا (ع) نیز باپیشرفت ۶۷ درصد از دیگر پروژه های  درحال ساخت این مرکز می باشد.

بیمارستان سوختگی گلستان باظرفیت ۵۰ تخت که اکنون به عنوان مرکز پذیرش بیماران‌ مبتلا به کرونا فعال است وهمچنین مرکز درمان بیماری های ریوی نسیم باظرفیت ۱۰ تخت وکلینیک جامع بوستان از دیگر مراکز اقماری مجتمع بیمارستانی امام رضا (ع) می باشد. همچنین دو هزار و ۵۰۰ نفر شامل فوق تخصص، متخصص، پرستار، ماما و سایر پرسنل در بخش های مختلف در این بیمارستان به صورت شبانه روزی در راستای ارائه خدمات به مردم تلاش می کنند.

گفتنی است در حال حاضر  دو هزار و ۶۸۰ تخت بیمارستانی در قالب ۱۸ بیمارستان دولتی دانشگاه علوم پزشکی، دو بیمارستان خصوصی، سه بیمارستان نظامی و دو بیمارستان تامین اجتماعی در استان کرمانشاه فعال است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.