یکشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۸:۵۰

مسئوول برگزاری اردوی راهیان نور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت:

حضور 180نفر دانشجو از دانشگاه علوم پزشکی همدان در مناطق عملیاتی رهیان نور جنوب

راهیان نور

تحکیم پیوند ارزشی نسل جوان دفاع مقدس و نسل امروزی و بروز و ظهور اقتدار آن دوران در نسل امروزی، برای مقابله با استکبار و استعمار یکی از اهداف مهم برگزاری راهیان نور می باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مفدا در همدان ، مسئول برگزاری اردوی راهیان نوردانشگاه علوم پزشکی همدان گفت در سومین روز ازاردوی راهیان نورشرکت کنندگان از طلائیه ، پاسگاه زید و هویزه دیدن خواهند کرد.

پویا غلامی از اعضاء بسیج و ترم هفت رشته پرستاری  امروز(بیست و دوم اسفند)  در گفت‌وگو با روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی  با اشاره به اعزام دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی به اردوی راهیان نور و مناطق عملیاتی جنوب کشورگفت: امروز 180 نفرشرکت کنندگان در این اردو  از طلائیه ، پاسگاه زید و هویزه دیدن خواهند کرد.

وی ادامه داد : راهیان‌نور به عنوان یک اردوی زیارتی و معنوی، دانشجویان و جوانان را با راه شهدا و آرمان‌های آنها آشنا می‌کند که برنامه بسیج با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری تقویت برگزاری این برنامه‌هاست.

ایشان  با اشاره به اینکه راهیان نور بستری برای آشنایی دانشجویان با شجاعت و عظمت رزمندگان و آئینه تمام‌نمای قامت استوار 8 سال دفاع مقدس است، افزود: این اردو، یک حرکت فرهنگی جریان‌ساز و منشأ خیر و برکات بسیار بوده و امروز بسیج دانشجویی بر خود می بالد که افتخار نشان خادمی دانشجویان را برسینه دارد.

غلامی ادامه داد: دانشجویان امروز متهعدند رسالت ادامه ی راه شهداء را با آفرینش حماسه‌ای دیگر در راستای اقتصاد مقاومتی و فرهنگی و عمران و آبادانی کشور جمهوری اسلامی ایران رقم بزنند.

مسئوول این اردو  تبیین و ترویج معارف اسلامی دفاع مقدس و انتقال هنرمندانه آن به نسل جوان امروز به منظور ماندگاری و اجرایی نمودن این مکتب در زندگی جوانان را از اهداف برگزاری اردوی راهیان نور دانشجویی عنوان کرد.

وی همچنین در پایان یادآور شد: تحکیم پیوند ارزشی نسل جوان دفاع مقدس و نسل امروزی و بروز و ظهور اقتدار آن دوران در نسل امروزی، برای مقابله با استکبار و استعمار از دیگر اهداف مهم برگزاری راهیان نور می باشد

غلامی افزود:در روزهای گذشته شرکت کنندگان از مناطق عملیاتی اروند، شلمچه ، نهر خین دیدن کردند وبا اندکی ازدریای بی کران  ایثارو گذشت  رزمندگان 8سال دفاع مقدس آشنا شدند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.