چهارشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۶

شناسایی و معرفی "ستارگان ادبی" دانشگاه علوم پزشکی تبریز

فیضی

با هدف معرفی واستفاده مثمر ثمر از دانشجویان فعال حیطه نشریات و دیگر برنامه‌های دانشگاهی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، تا آخر اردیبهشت سال ۹۶، "ستارگان ادبی" این دانشگاه شناسایی و معرفی می‌شوند.

به گزارش مفدا تبریز، به گفته محمود فیضی، مدیر تعالی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، "کانون دانشجویی شعر و ادب" این دانشگاه، مسابقه‌ای با عنوان "ستارگان شعر و ادب دانشگاه" با هدف شناسایی دانشجویان توانمند در حوزه شعر و ادب برگزار می‌کند.

وی همچنین هدف دورنگر این طرح را بعد از شناسایی دانشجویان توانمند، معرفی واستفاده مثمر ثمر از آنان در حیطه نشریات و دیگر برنامه‌های دانشگاهی عنوان کرد.

رضا رنجی، دبیر کانون دانشجویی شعر و ادب دانشگاه با اشاره به اهداف این طرح، افزود: این مسابقه در چهار حیطه شعر کلاسیک، شعر نو، نثر ادبی و داستان کوتاه برگزار خواهد شد و علاقمندان تا دوم اردیبهشت سال ۹۶ فرصت دارند آثار خود را به دفتر این کانون ارسال نمایند.

دکتر محمد آقازاده، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز نیز در گفتگو با خبرنگار مفدا تبریز گفت: بخش فرهنگی این دانشگاه با هر طرحی که از سوی هر کدام از دانشجویان در راستای یافتن استعدادهای دانشجویان و استفاده مفید از آنها ارائه شود، با کمال میل استقبال می‌کند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.