شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۸:۰۰

فصل نو فصل همدلی در بخش اطفال بیمارستان شهید صدوقی یزد

فصل نو فصل همدلی

این برنامه خیریه به همت دانشجویان دانشکده پرستاری مامایی یزد ، و با همکاری معاونت فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد، برای کودکان بخش اطفال ، کودکان بخش انکولوژی و بیماران بخش داخلی و گوش،حلق و بینی بیمارستان برگزار شد.

این طرح کشوری روز سه شنبه 17 اسفند 1395 با نیت شاد کردن دل کودکان بخش اطفال شهید صدوقی برگزار شد که در آن بخش اطفال با بادکنک و روبان تزئین شد سپس یک گروه نمایش عروسکی به اجرای برنامه پرداختند ، و به کودک ها سیب هایی روبان زده (به نشانه ی سلامت) و همچنین کادو هایی اهدا شد.

پس از برنامه بخش اطفال ، مسئولان دانشگاه ،دانشجویان و عروسک ها به بخش های داخلی و گوش و حلق و بینی رفته و برنامه ای برای شادی پرسنل بخش و بیماران داشتند و به بیماران کتاب اهدا شد .
سپس گروه نمایش عروسکی به بخش انکولوژی کودکان برده شده و علاوه بر برنامه شاد عروسکی و موسیقی ، هدایایی را نیز به کودکان سرطانی اهدا نمودند.
این برنامه با حضور دانشجویان رشته پرستاری و معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه دکتر علی دهقانی، و مدیر فرهنگی دانشگاه دکترروح الله عسکری و مدیر دانشجویی دکتر بهنام فر وکارشناسان فرهنگی دانشگاه برگزار شد

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.