شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۵

کمیته حجاب و عفافِ دانشگاه علوم پزشکی تبریز جلسه ای با حضور تمام اعضای خود، برگزار کرد

حجاب

در ابتدای جلسه هر یک از اعضا گزارش مختصری از فعالیت های صورت گرفته در حوزه کاری خود در راستای ترویج حجاب و عفاف ارائه دادند.

به گزارش مفدایِ تبریز، روز پنجشنبه ۱۹ اسفند، جلسه کمیته حجاب و عفافِ شورای ترویج فرهنگ عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز با حضور تمام اعضای آن در اتاق کنفرانس معاونت پشتیبانی این دانشگاه برگزار شد.

محمود فیضی نماینده معاونت فرهنگی در جلسه از فعالیت های  نشریات و کانون ها بخصوص نشریات و کانون های قرآنی و مذهبی در راستای ترویج فرهنگ‌ حجاب و عفاف خبر داد و گفت طرح هایی از جمله مسابقه کتابخوانی ، عکاسی ، همایش و جشن های مختلف و تولید محتوا در شبکه های پر مخاطب اجتماعی توسط کانون ها و تهیه گزارش ،مقاله و دلنوشته و... در حوزه نشریات از جمله کارهای صورت گرفته در حوزه مدیریت تعالی فرهنگی برای ترویج فرهنگ حجاب و عفاف بوده است، که به صورت مکتوب به حضار ارائه گردید.

نماینده معاونت آموزشی و حراست به نقش اساتید در الگوسازی برای دانشجویان، توجه به اجرای آیین نامه اخلاق حرفه ای و نیز بهره گیری از همکاری دانشجویان در اجرای طرح های مربوط به گسترش ارزش های اسلامی از جمله حجاب خبر دادند.

بعد از ارائه گزارش توسط اعضا، حاج آقا یزدانی نماینده نهاد نمایندگی دفتر رهبری با توضیح اهمیت پرداختن به حجاب و عفاف از دیدگاه قرآن و اسلام بر لزوم همکاری اعضای کمیته برای اجرا و عملیاتی کردن برنامه ها تاکید کرد.

 در پایان جلسه، در خصوص اهداف نزدیک و دورنگر کمیته در سال آینده بحث شد و ارائه برنامه مکتوب جهت اجرا در سال ۹۶ برای دست یافتن به اهدافِ کمیته، مورد نظر قرار گرفت.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.