شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۲

دانشجویان ثبت نام کننده در اردوی "راهیان نور" به مناطق عملیاتی دوران جنگ اعزام شدند

راهیان

حضور مسئولان دانشگاه علوم پزشکی تبریز و دیگر دانشجویان این دانشگاه در محوطه درب شهید قاضی دانشگاه برای بدرقه دانشجویان اعزامی به اردوی راهیان نور

به گزارش مفدا تبریز ، روز پنجشنبه نوزدهم اسفند، دانشجویان ثبت نام کننده در اردوی "راهیان نور" به مناطق عملیاتی جنوب کشور در هشت سال دفاع مقدس ،  اعزام شدند.

دکتر محمد آقازاده معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز در مراسم بدرقه دانشجویان اعزامی به اردوی "راهیان نور" به خبرنگار مفدا گفت : شور وشوق دانشجویان برای اردوی راهیان نور قابل تحسین است.وی با ابراز اینکه امنیت و آرامش کنونی کشور به برکت مجاهدت های شهدای هشت سال دفاع مقدس است گفت این اردو با اردوهای دیگر متفاوت است و موجب بینش و درک عمیق اهداف شهدا و ارزش مجاهدت آنان برای نسل جوان می شود و سوغات این سفر همین بینش است.

همچنین روز چهارشنبه هجدهم اسفندماه در جهت آشنایی دانشجویان ثبت نام کننده در اردوی "راهیان نور" با این اردو، جلسه ای در آمفی تئاتر دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار شد.

در این جلسه حاج آقا نوبری ضمن بیان اینکه دید های مختلفی می توان به این اردو داشت گفت بهترین دید این است که دانشجویان با چشم دل به این اردو بنگرند. وی در این باره افزود صرف اینکه بگوییم کاش در زمان جنگ‌ بودیم وماهم در دفاع از وطنمان کمک ‌میکردیم کافی نیست و بهترین کار آشنایی با راه شهدا و ادامه ی راه آنهاست.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.