شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۶

به مناسبت هفته نیکوکاری صورت گرفت؛

عیادت جمعی از دانشجویان دانشکده فناوری های نوین پزشکی از سالمندان آسایشگاه کهریزک

آسایشگاه کهریزک

با مدیریت و برنامه ریزی کمیته دانشجویی دانشکده فناوری های نوین پزشکی، جمعی از دانشجویان این دانشکده به همراه دکتر خسروانی از 220 نفر از سالمندان آسایشگاه کهریزک در روز چهارشنبه 18 اسفندماه 95 عیادت کردند.

به گزارش مفدا تهران، دکتر خسروانی معاون دانشجویی دانشکده فناوری های نوین پزشکی در خصوص این برنامه گفت: آسایشگاه سالمندان و معلولین کهریزک در سال 1352 به همت مرحوم دکتر محمدرضا حکیم زاده بنیان گذاری شد و در حال حاضر این آسایشگاه بیش از 1750 نفر از عزیزان ما را مورد محبت و پرستاری قرار داده است.
ایشان ادامه داد: من نمی توانم بیان کنم که آیا دانشجویان بیشتر تحت تاثیر عمیق مواجه با مادران سالمند و بسیار مهربانی قرار گرفتند که چشم به درب دوخته بودند تا کسی به عیادت آنها برود و یا این عزیزان سالمند و پدران و مادران ما بودند که این چنین شادی عمیق خود را از دیدار دانشجویان با دعا بیان می کردند. دانشجویان ما چنان تحت تاثیر این فضای عاطفی و معنوی قرار گرفتند که قرار شد سال آینده مجدد با امکانات و تعداد بیشتر به عیادت این عزیزان بروند.
توضیح اینکه، در این دیدار در روز چهارشنبه 19 اسفندماه سال جاری از دو بخش سالمندان بالغ بر 220 نفر عیادت برگزار و با اهدای هدایایی از سالمندان آسایشگاه عیادت و دلجویی شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.