شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۰

۲ پروژه ۲۹ میلیارد ریالی شهرستان ایجرود افتتاح شد

زنجان - ایرنا - ۲ پروژه شهرستان ایجرود در جریان سفر یک‌روزه استاندار زنجان و جمعی از مسئولان استانی به بهره‌برداری رسید.

به گزارش ایرنا، ساختمان اداری اداره گاز ایجرود با اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال، بخش LDR (اتاق تک نفره زایمان طبیعی) و پانسیون چهار واحده پزشکان متخصص بیمارستان ایثار شهرستان ایجرود با هزینه ای نزدیک ۹ میلیارد ریال در جریان این سفر به بهره برداری رسید.  این پانسیون چهار نفره از مصوبات سفر رئیس دولت یازدهم به استان زنجان محسوب می شود.

استاندار زنجان، در بدو ورود به شهرستان ایجرود مورد استقبال رسمی نماینده مردم ماهنشان و ایجرود در مجلس شورای اسلامی، امام جمعه و شماری از مردم خونگرم این شهرستان قرار گرفت.  اسدالله درویش امیری همچنین از روند ساخت فرهنگسرای شهرستان ایجرود بازدید و از نزدیک با مسائل و دغدغه های ساخت این مجموعه آشنا شد و دستورهای لازم برای پیشرفت امور این پروژه را صادر کرد.

استاندار زنجان در پایان سفر یک روزه خود از سد بلوبین بازدید و در جلسه بررسی موانع پیش روی ساخت این سد و مراحل اجرایی آن شرکت کرد. درویش امیری در حاشیه این سفر در مصاحبه کوتاه خود با خبرنگاران ایرنا و فارس، گفت: دولت تدبیر و امید همواره به مناطق محروم توجه ویژه دارد و تیم مدیریتی استان نیز در همین زمینه حرکت و تلاش می کند.

وی گفت: تلاش می کنیم تا با تخصیص اعتبارات بیشتر، سد بلوبین هرچه سریعتر به اتمام رسیده و مورد بهره برداری مردم این شهرستان قرار بگیرد. وی خاطرنشان کرد: هنوز جایگاه دقیق شهرستان ایجرود نسبت به سایر شهرستان های استان در تمامی حوزه ها به طور کامل مشخص نشده و تلاش داریم تا در آینده ای نزدیک این جایگاه مشخص شود.

به گزارش ایرنا، شهرستان ایجرود یکی از هشت شهرستان استان زنجان به مرکزیت زرین‌آباد است.

جمعیت این شهرستان بر طبق سرشماری سال ۱۳۹۰، برابر با ۳۸ هزار و ۴۱۸ نفر است.

 

 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.