شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۸

افزایش پزشک و شبانه‌روزی کردن مرکز درمانی حلب ایجرود در دستور کار قرار دارد

رئیس مجمع نمایندگان استان زنجان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه افزایش پزشک و شبانه‌روزی کردن مرکز حلب در دستور کار قرار دارد، گفت: امید است، ظرفیت‌های خالی مراکز بهداشتی و درمانی روستایی نیز هرچه سریعتر تکمیل شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، مرتضی خاتمی عصر امروز در حاشیه سفر استاندار زنجان به شهرستان ایجرود در گفت‌وگو با خبرنگاران فارس و ایرنا، با اشاره به مطالبات و نیازهای شهرستان ایجرود، اظهار کرد: مطالبه نخست شهرستان ایجرود بحث آب است که بسیار مهم است. وی با اشاره به بازدید و مشاهده روند ساخت سد بلوبین شهرستان ایجرود، اضافه کرد: این طرح پیشرفت فیزیکی خوبی داشته و امید است تا در مدت دو تا سه سال آینده آب‌گیری و مورد بهره‌برداری قرار گیرد.

رئیس مجمع نمایندگان استان زنجان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نگرانی ما در رابطه با عدم تخصیص اعتبار مناسب برای سدهایی زودحاصل بوده و این سدها مشکلات عینی مردم را سریعا رفع می‌کند، گفت: امید است پس از این، تخصیص‌های خوبی به این سد اعطا شود. خاتمی با بیان اینکه ظرفیت‌های معطلی در رابطه با سد گلابر داریم، افزود: امیدواریم مسؤولان هرچه سریع‌تر به این موضوع جامه عینی پوشانده و سد گلابر مورد بهره‌برداری قرار گیرد. وی با بیان اینکه بازدید از بیمارستان ایثار و بحث‌های جانبی دیگری نیز امروز در سفر استاندار زنجان به ایجرود مورد بررسی قرار گرفته است، ابراز کرد: با پیش‌بینی تمهیدات و ایجاد کلینیک ویژه در شهر زرین‌آباد، می‌توان ظرفیت بیمارستان ایثار را تقویت کرد و هم بتوان از ظرفیت همه تخصص‌های موجود برای معاینه سرپایی و بستری بیماران شهرستان استفاده کرد. نماینده مردم شهرستان‌های ایجرود، ماهنشان و بوغداکندی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه افزایش پزشک و شبانه‌روزی کردن مرکز حلب در دستور کار قرار دارد، تصریح کرد: امید است ظرفیت‌های خالی مراکز بهداشتی و درمانی روستایی نیز هرچه سریع‌تر تکمیل شود، تا بتوان به یک نرم قابل قبولی به لحاظ دسترسی‌های مردم دست یافت. خاتمی در رابطه با سهام عدالت و بحث‌های پیرامون آن نیز اظهار کرد: گزارش سهام عدالت را دولت ارائه کرده و امید است هرچه سریع‌تر به وعده‌های خود عمل کنند.

 

 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.