شنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۶

تاکنون ۲۵۰۰ نفر در آزمون پذیرش دستیاری دندانپزشکی وزارت بهداشت ثبت نام کردند

گزارش تصویری نخستین مرحله حرکت جهادی گروه منتظران مصلح(عج) ویژه کودکان کار دروازه غار، ۲۲ آبان ۹۸_عکس سعید مدیحی دانشجوی دندانپزشکی

دبیر شورای آموزش دندانپزشکی و تخصصی معاونت آموزشی وزارت بهداشت گفت: تاکنون حدود ۲۵۰۰ نفر در آزمون پذیرش دستیاری دندانپزشکی ثبت نام کرده‌اند.

دکتر بهزاد هوشمند دبیر شورای آموزش دندانپزشکی و تخصصی معاونت آموزشی وزارت بهداشت در گفت وگوی اختصاصی با مفدا با بیان این خبر افزود: بر اساس آخرین تقویم آزمون‌ها که به تایید مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت رسیده است، سی و چهارمین دوره آزمون پذیرش دستیاری دندانپزشکی، در تاریخ ۱۶ مرداد ماه برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه سال گذشته این آزمون در ۹ مرکز مختلف در سراسر کشور برگزار شد، اظهار کرد : هنوز تعداد محل این آزمون در کشور مشخص نشده است اما با توجه به شیوع ویروس کرونا، تلاش بر این است که با ایجاد فاصله‌گذاری‌های اجتماعی، تعداد محل‌های برگزاری آزمون را متناسب با شرایط و تعداد شرکت‌کنندگان در آزمون، انتخاب کنیم.

هوشمند با بیان اینکه ثبت نام مجدد برای حضور در سی و چهارمین دوره آزمون دستیاری رشته‌های تخصصی دندانپزشکی که از چهارم اردیبهشت ماه آغاز شده بود، روز  پنجم اردیبهشت ماه به پایان رسید، خاطرنشان کرد:  ثبت‌نام مجدد این آزمون از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت آغار شده بود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.