شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۶

راه اندازی پرتال اطلاعات دانشجویان شاهد و ایثارگر وزارت بهداشت تا پایان سال

شاهد

مدیرکل دانشجویان شاهد و ایثارگر وزارت بهداشت گفت: ایجاد پرتال اطلاعات دانشجویان شاهد و ایثارگر از سال گذشته آغاز شده و تاکنون ۹۵ درصد اطلاعات آن وارد شده، تا پایان سال ۹۵ به بهره برداری می‌رسد.

به گزارش مفدا، سید محسن رحیمی مدیرکل دانشجویان شاهد و ایثارگر وزارت بهداشت اظهار کرد: حدود ۳۵۰۰ دانشجوی شاهد و ایثارگر در مقاطع تحصیلات تکمیلی و حدود ۱۱ هزار نفر نیز دانشجوی کارشناسی دانشگاه‌های زیر مجموعه وزارت بهداشت تحصیل می‌کنند.

وی با اشاره به تسهیلات آموزشی دانشجویان شاهد و ایثارگر وزارت بهداشت گفت: دانشجویان برتر شاهد و ایثارگر را در دو سال اخیر شناسایی کرده و حمایت می‌کنیم وتسهیلاتی برای چاپ مقاله یا کتاب به این دانشجویان داده می‌شود.

مدیرکل دانشجویان شاهد و ایثارگر وزارت بهداشت گفت: هنوز نحوه حمایت از چاپ مقالات و کتاب‌های دانشجویان به صورت دستورالعمل واحدی در نیامده است و از طریق کمک به حوزه‌های ستادی این تسهیلات برای دانشجویان فراهم شده است.

رحیمی ادامه داد: بر اساس قانون برنامه پنجم ۱۰ درصد جذب اعضای هیات علمی باید از ایثارگران باشند که این مساله نیز مورد توجه ما است و این امکان را نیز در مجموعه خود فراهم کرده‌ایم.

مدیرکل دانشجویان شاهد و ایثارگر وزارت بهداشت گفت: ایجاد پرتال دانشجویان شاهد و ایثارگر از سال گذشته آغاز شد نیز تا کنون ۹۵ درصد اطلاعات آن وارد شده و تا پایان سال ۹۵ به بهره برداری می‌رسد.

وی افزود: در صورت راه اندازی پرتال دانشجویان شاهد و ایثار گر ما می‌توانیم به صورت آنلاین تمام اطلاعات دانشجویان را داشته باشیم اما در حال حاضر دسترسی ما به اطلاعات دانشجویان از طریق سیستم سما است و همواره دو ترم با اطلاعات روز اختلاف داریم.

رحیمی تاکید کرد: در صورت راه اندازی پرتال جامع دانشجویان شاهد و ایثارگر نظارت ما بر ارتباط بین استاد و دانشجو و رسیدگی به درخواست دانشجویان دقیق تر می شود و با سرعت بیشتر به درخواست های دانشجویان رسیدگی خواهد شد.

به گزارش مهر، وی با اشاره به خدمات مشاوره ای دانشجویان شاهد و ایثارگر گفت: در حال حاضر اساتید راهنمای دانشجویان به عنوان استاد مشاور نیز فعالیت می کنند و هر استاد مشاور ۵ تا ۱۵ دانشجو رابه صورت مشاوره می تواند بپذیرد و خدماتی را در طول ترم به دانشجویان ارائه می‌دهد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.