شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۰

فعالیت‌های انجمن علمی دانشجویی پزشکی دانشگاه علوم پزشکی فسا

انجمن علمی پزشکی فسا

اعضای شورای مرکزی انجمن علمی دانشجویی پزشکی دانشگاه علوم پزشکی فسا، با هدف ارتقای سطح علمی و عملی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی فسا، از بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی حضرت ولیعصر(عج) فسا و کارگاه تزریقات بازدید کردند.

به گزارش مفدا فسا، پس از انتخابات انجمن علمی دانشجویی پزشکی دانشگاه علوم پزشکی فسا، اعضای شورای مرکزی این انجمن تعیین شدند و فعالیت‌های خود را در جهت ارتقای سطح علمی و عملی دانشجویان آغاز کردند.

علی نعمتی، دبیر انجمن علمی دانشجویی پزشکی دانشگاه علوم پزشکی فسا ضمن اعلام این خبر، بیان داشت: پس از اعطای ابلاغ اعضای شورای مرکزی این انجمن، طی جلسه معارفه، کلیه اعضای شورای مرکزی را به دانشجویان پزشکی دانشگاه معرفی و هدف از تشکیل این انجمن علمی را شرح دادیم.

وی ادامه داد: فرم های عضوگیری نیز طراحی شد و در اختیار دانشجویان قرار دادیم. سپس جهت آشنایی دانشجویان جدیدالورود با محیط بالینی، برنامه بازدید از بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی حضرت ولیعصر(عج) فسا را تدارک دیدیم.

نعمتی خاطرنشان کرد: با توجه به استقبال دانشجویان جدیدالورود از این برنامه، مقرر شد، این قبیل بازدیدها نیز بطور مستمر از بخش های ویژه و تخصصی انجام شود.

دبیر انجمن علمی دانشجویی پزشکی دانشگاه، ادامه داد: از دیگر فعالیت های اجرا شده برگزاری کارگاه تزریقات بود که طی گروه‌بندی‌های انجام شده، دانشجویان توانستند از این کارگاه نیز بهره مند شوند.

وی در انتها ضمن اشاره به برگزاری غرفه ارائه توانمندی فصل نو- فصل نشاط علمی بخش انجمن علمی پزشکی یادآور شد، در این غرفه نیز توانستیم فرم های عضوگیری بین دانشجویان توزیع کرده و انجمن علمی دانشجویی پزشکی را گسترش دهیم.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.