چهارشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۰

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اردبیل:

اقدامات "پویش دانشجویی مقابله با کرونا" بسیار ارزشمند و تأثیرگذار است

دکتر حبیب زاده

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: دانشجویان داوطلب در قالب "پویش دانشجویی مقابله با کرونا" اقدامات بسیار ارزشمندی در سطح شهر اردبیل انجام داده‌اند که این فعالیت‌ها بسیار ارزشمند بوده و در جامعه تأثیر مثبتی داشته است.

به گزارش مفدا اردبیل، "دکتر شهرام حبیب زاده" در جلسه با اعضای "پویش دانشجویی مقابله با کرونا" ضمن قدردانی از فعالیت‌های معاونت فرهنگی و دانشجویی، تربیت دانشجوی اخلاق محور، خودتوانمندساز، خلاق و آشنا به علوم روز دنیا با مهارت و دانش کافی را  از اهداف مهم دانشگاه به ویژه حوزه معاونت فرهنگی دانشجویی برشمرد.

وی فرهنگ دانشجویی را تجزیه و تحلیل صحیح  اطلاعات و قضاوت با معیارهای درست معرفی کرد و گفت: در مقوله فرهنگی دانشجو نباید شخصیت تک بعدی داشته باشد و فعالیت‌های این حوزه باید بیانگر تمرین مدیریتی، علت و معلولی و تلاش برای کسب استقلال فکری باشد.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اردبیل با اشاره به برخی فعالیت‌های جهادی دانشجویان فعال فرهنگی، افزود: فعالیت‌های متنوع دانشجویان در حوزه‌های مختلف فرهنگی نشان از دغدغهمندی این قشر دارد که یکی از اصول والای انسانی است؛ بدون تردید کسب تجربه در میادین فرهنگی در آینده از این دانشجویان شخصیت‌های والای اجتماعی خواهد ساخت.

"دکتر حبیب زاده" تصریح کرد: دانشجویان باید با تاکید بر عدالت محوری و دوری از افراط و تفریط، از گفتگو، تعامل مناسب و تمرین مدیریت در فعالیت‌های خود بهره گرفته و فعالیت‌های خود را به هیچ‌گونه حاشیه‌ای انجام دهند. 

وی ایجاد بستر مناسب برای اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی و آموزشی، تلاش برای ایجاد امکانات قانونی برای تمامی نهادهای دانشجویی، تجلیل از ذهن‌های مبتکر و برگزاری جلسات بر پایه عدالت و قانون و دوری از حاشیه پردازی را از مهم ترین برنامه‌های دانشگاه علوم پزشکی اردبیل در آینده خوانده و از تلاش‌های مجموعه معاونت فرهنگی و دانشجویان فعال در این حوزه تقدیر کرد.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اردبیل در رابطه با فعالیت‌های "پویش دانشجویی مقابله با کرونا" نیز گفت: دانشجویان داوطلب در قالب "پویش دانشجویی مقابله با کرونا" اقدامات بسیار ارزشمندی در سطح شهر اردبیل انجام داده‌اند که این فعالیت‌ها بسیار ارزشمند بوده و در جامعه تأثیر مثبتی داشته است که بنده به نوبه خود از تمامی دانشجویان فعال در این زمینه قدردانی می‌کنم.

خبرنگار: سیمین ستونه

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.