پنجشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۴:۲۶

جذاب سازی امر به معروف و نهی از منکر لسانی

لرستان

مقاله توصیفی توسط آقایان مسعود حسنوند کارشناس ارشد مدیریت دولتی و کارشناس ستادی مدیریت بحران- همکار طرح آقای افشین جوانمرد کارشناس علوم آزمایشگاهی و دبیر اجرایی شورای امر به معروف و نهی از منکر تهیه شده است.

به گزارش پایگاه خبری مفدا لرستان، از دبیرخانه شورای امر به معروف و نهی از منکر دانشگاه در اسفند ماه سال جاری یک مقاله پژوهشی از نوع توصیفی توسط کارشناس مدیریت بحران مسعود حسنوند به دبیرخانه شورا رسیده که قرار است در سال ۹۹ در اولین شورای امر به معروف به آن پرداخته شود و در صورت امکان در بوته آزمایش نیز قرار گیرد لازم به توضیحست که این مقاله با  همکاری دبیر اجرایی شورا تهیه و تدوین شده است.

چکیده مقاله:                                                                                                                                                                      

   با توجه به اهمیت فریضه امر به معروف و نهی از منکر و تاکید و سفارش خداوند متعال در کتاب اسمانی و همچنین سفارش امامان به انجام این مسئله و جلوگیری از ترک این واجب مهم سفارش مهمی کرده اند که ما در این نوشتار سعی بر این داریم با توجه  به شرایط و مسائل کنونی بهترین شیوه جذب لسانی چیست ؟ و هدف ما این است بگوییم شیوه های متعدد و  همچنان جدید برای جذب امر ب معروف وجود دارد که با توجه ب اقتضا و نیاز جامعه . فرد  در گام اول باید این مهارت ها را یاد  بگیرد و بتواند برای امر کردن ب معروف و نهی از منکر از این مهارت  استفاده کند شیوه ای که برای این پزوهش استفاده شده است توصیفی تحلیلی و استفاده از منابع کتابخانه ای و اینترنتی میباشد.      

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.