شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۸:۵۲

دارنده مدال نقره مسابقات روبیک :

کسب تجربه خوب در المپیاد ورزش‌های همگانی انگیزه‌ای برای شرکت در دوره‌های بعدی است

روبیک

نایب قهرمان مسابقات روبیک المپیاد ورزش‌های همگانی دانشجویان دختر دانشگاه‌های علوم پزشکی گفت: کسب تجربه خوب در این المپیاد ورزشی من را ترغیب کرد که در مسابقات روبیک المپیادهای بعدی نیز شرکت کنم.

افسانه احمدی در گفت و گو با خبرنگار مفدا، اظهار کرد: دانشجوی سال آخر رشته بیهوشی در دانشگاه علوم پزشکی بندرعباس هستم و در دومین المپیاد ورزش‌های همگانی دانشجویان دختر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور موفق به کسب مقام دوم مسابقات روبیک شدم.
وی افزود: ۵ ماه پیش از برگزاری این المپیاد در دانشگاه علوم پزشکی همدان به دانشجویان اطلاع رسانی شد اما من به دلیل مشغله تحصیلی فقط توانستم یک ماه به صورت فشرده تمرین کنم و همچنین در مسابقات روبیک درون دانشگاهی شرکت کردم.
دارنده مدال نقره مسابقات روبیک این المپیاد گفت: حدود ۷ سال است که با رشته روبیک آشنا شدم و به عنوان سرگرمی به آن می‌پرداختم اما برای نخستین بار در مسابقات روبیک المپیاد ورزش‌های همگانی دانشگاه‌های علوم پزشکی شرکت کردم و تجربه خوبی را بدست آوردم.
احمدی خاطرنشان کرد: در این المپیاد از وضعیت اسکان، تغذیه، تیم پزشکی و قضاوت داوران رضایت نسبی داشتم و امیدوارم در سال‌های آینده این المپیاد از لحاظ کمی و کیفی ارتقا یابد.
وی تاکید کرد: ورزش کردن به انسان انرژی مثبت می‌دهد و کارایی مغز را برای درس خواندن و انجام امورات زندگی بالا می برد و اگر دانشجویان برنامه‌ریزی درستی داشته باشند می‌توانند ورزش را در کنار تحصیل انجام دهند.
نایب قهرمان مسابقات روبیک این المپیاد اظهار کرد: در المپیاد ورزش‌های قهرمانی به دلیل رقابت تنگاتنگ استرس بالاتری وجود دارد و باید تمرینات آماده سازی بیشتری انجام دهیم اما المپیاد ورزش‌های همگانی استرس کمتر و شور و نشاط بیشتری دارد و همه دانشجویان می‌توانند شرکت کنند.
این دانشجوی ورزشکار دانشگاه علوم پزشکی بندرعباس گفت: کسب تجربه خوب در این المپیاد ورزشی مرا ترغیب کرد که در مسابقات روبیک المپیادهای بعدی نیز شرکت کنم.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.