سه‌شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۹

آزمون علوم آزمایشگاهی وزارت بهداشت مردادماه برگزار می‌شود

زمان برگزاری آزمون تکمیلی علوم آزمایشگاهی وزارت بهداشت اعلام شد

رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی از برگزاری آزمون تکمیلی علوم آزمایشگاهی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در تاریخ ۲۳ مرداد ماه سال ۹۹ در تهران خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مفدا از قم آبتین حیدرزاده گفت: آزمون تکمیلی علوم آزمایشگاهی همه ساله برگزار می‌شود. این آزمون در سال ۹۹، روز پنجشنبه ۲۳ مرداد ماه برگزار می‌شود.

وی دلیل اعلام دیرهنگام زمان برگزاری آزمون تکمیلی علوم آزمایشگاهی را، بررسی و اعلام زمان برگزاری آزمون از سوی دبیرخانه شورای آموزش علوم پایه عنوان کرد و گفت: داوطلبان حضور در این آزمون با مشخص زمان آزمون در تاریخ ۲۳ مرداد، می‌توانند برنامه‌ریزی‌های خود را برای شرکت در آزمون انجام دهند.

حیدرزاده تاکید کرد: آزمون علوم آزمایشگاهی، آزمونی خاص است و دارای مراحل متعددی است و نیاز به بررسی سوابق داوطلبان و همچنین  انجام مصاحبه دارد، به همین دلیل ما در مرکز سنجش آموزش پزشکی، منتظر بودیم بعد از هماهنگی دبیرخانه علوم پایه، زمان دقیق این آزمون را اعلام کنیم.

رییس سازمان سنجش آموزش پزشکی در خصوص محل برگزاری این آزمون گفت: این آزمون به صورت متمرکز و در تهران برگزار می شود و داوطلبان از کل کشور برای حضور در آزمون، در تهران گردهم می آیند و  به طور معمول سالانه بیش از ۱۰۰ داوطلب در این آزمون شرکت می کنند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.