شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۸:۵۷

رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان در آیین افتتاحیه لیگ فوتسال

روز به روز به فعالیتهای ورزشی و تربیت‌بدنی دانشگاه بیافزاییم/کسب رتبه ششم المپیاد ورزشی دانشجویان دختر وزارت بهداشت دستاورد بزرگی است

لیگ فوتسال

آیین افتتاحیه اولین دوره لیگ فوتسال کارمندی و یادواره شهید احمد نعیمی واولین دوره لیگ دانشجویان یادواره شهید علی فرجپور در سالن شماره یک تربیت بدنی برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مفدا در همدان، دکتر سید حبیب اله موسوی بهار افزود: وظیفه دارم مراتب قدردانی خود را از دست‌اندرکاران مراسم و از مدیر تربیت‌بدنی و همکاران وی که در حوزه تربیت‌بدنی دانشگاه طی مدت نیم سال گذشته و سال تحصیلی جاری خوب درخشیدند و ارتقای کیفیت و سطح خدمات تربیت‌بدنی و فعالیتهای سالم ورزشی که روز به روز در حال توسعه و گسترش است را فراهم کردند، اعلام کنم همچنین از حمایتهای معاونت فرهنگی دانشجویی و معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه از این حوزه نیز تشکر می‌کنم.

وی گفت: با حضور در این مراسم از فعالیتهای روزمره اداری و بهداشتی درمانی و گرفتاری‌های روزمره جدا شدیم و با مشاهده فضای شور و نشاط جوانان و همچنین همکاران واحدهای مختلف اداری که اگرچه برخی پا به سن گذاشتند اما روحیه جوانی را حفظ کردند؛ حالی خوش به ما دست داد.

 رئیس دانشگاه ادامه داد: آرزوی ما این است که هر چه در توان داریم به کار بگیریم و با مدیریتهای مناسب و شایسته روز به روز بر فعالیتهای ورزشی و تربیت‌بدنی دانشگاه بیافزاییم.

وی با بیان اینکه سیر حرکت فعالیت مدیریت تربیت‌بدنی دانشگاه طی دو سه سال گذشته خوب و رو به گسترش بوده، به خصوص در شش ماهه گذشته با شیب خوبی حرکتهای مناسبی صورت گرفت، افزود: هر روزه برنامه‌ها و تدابیر جدیدی در این زمینه اندیشیده می‌شود.

دکتر موسوی‌بهار گفت: سعی بر فراهم شدن امکانات بیشتر برای فعالیتهای ورزشی در ورزشگاه‌ها است همچنین این امکان در فضاهای نزدیک به فعالیتهای رورانه و شبانه دانشگاهیان مثل خوابگاه‌ها، دانشکده‌ها، بیمارستانها و شبکه‌های بهداشت و درمان برای فعالیتهای ورزشی ممکن محیا شود.

کسب رتبه ششم المپیاد ورزشی دختران دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور دستاورد بزرگی است

وی درخواست کرد که دانشجویان و ورزشکاران به شکل حرفه‌ای و غیرحرفه‌ای از این امکانات استفاده کنند و  یادآور شد: فعالیت حرفه ای هم جزو اهداف اساسی است و در طی چند مسابقه کشوری ترم گذشته خوشبختانه مقامهای ورزشی خوبی کسب شد که برای اولین‌بار اتفاق افتاد، آخرین آن مربوط به کسب رتبه ششم المپیاد ورزشی دانشجویان دختر وزارت بهداشت بود که دستاورد بزرگی است و من  به نوبه خود از زحمت‌کشان این حوزه، دانشجویان و قهرمانان تشکر می‌کنم و برای همه آرزوی سلامت و توفیقات بیشتر دارم.

رئیس دانشگاه در پایان اظهار کرد: به روح دو شهید والامقام نعیمی و فرجپور درود، سلام می‌فرستم و علو درجات آنان را از خداوند مسئلت دارم.

منبع:وب دا همدان

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.