جمعه ۲۰ اسفند ۱۳۹۵ - ۲۲:۰۳

نشست سیاسی با حضور دکتر محمود صادقی برگرار شد

دکتر صادقی لرستان

دکتر صادقی نماینده مجلس شورای اسلامی در جمع دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی لرستان مهمترین دستاوردهای دولت تدبیر و امید را برشمرد

به گزارش مفدا لرستان ۲۰ اسفند ۹۵ به همت انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی استان لرستان نشست سیاسی، با حضور دکتر محمود صادقی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی برگزار شد.
در این نشست که در سالن ابن سینای بیمارستان شهید رحیمی خرم آباد برگزار شد، دکتر شیخیان معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه، جمعی از اساتید و اعضای هیأت علمی، فعالان سیاسی و دانشجویان حضور داشتند.
در ابتدای برنامه دکتر صادقی با تشکر از دعوت انجام شده و حضور در استان لرستان، به تشریح عملکرد دولت تدبیر و امید از ابتدا تا امروز پرداخت. محوریت صحبت های این مقام سیاسی بررسی نقاط ضعف و قوت این دولت بود.
این نماینده ی لرستانی الاصل مردم تهران در مجلس شورای اسلامی کاهش نرخ تورم و مهار روند تصاعدی آن در کشور، بهبود روابط بین الملل ایران و در مجموع ایجاد آرامش سیاسی و اقتصادی و از بین بردن تفکرایران هراسی را مهمترین دستاوردهای دولت کنونی دانست.
وی در پایان از دکتر ساکی ریاست دانشگاه علوم پزشکی لرستان به دلیل صدور مجوز برگزاری این نشست تشکر کرد.
در بخش پایانی نشست دانشجویان و حاضرین در جلسه سوالات و شبهات خود را در خصوص مسائل مختلف کشور مطرح کردند و دکتر صادقی پاسخگوی این سوالات بود.
خبر از کاظمی

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.