چهارشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۷:۲۹

همزمان با دهه کرامت از دختران شاغل ادارات شهرستان تجلیل شد

همایش دختران

همزمان با دهه کرامت جشن میلاد با سعادت حضرت معصومه (س) و روز دختر به همت دفتر امور بانوان فرمانداری ویژه لارستان و با حضور سبز دختران شاغل در ادارات لارستان در تالار وحدت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی دانشجویی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی لارستان، به همت دانشکده علوم پزشکی لارستان همزمان با دهه کرامت جشن میلاد با سعادت حضرت معصومه (س) و روز دختر به همت دفتر امور بانوان فرمانداری ویژه لارستان و با حضور سبز دختران شاغل در ادارات لارستان در تالار وحدت برگزار شد.

در این مراسم صغری حامدی پور مسئول امور بانوان فرمانداری ویژه لارستان با حضور در جمع دختران شاغل در ادارات گفت: دختران در جوامع امروز نقش بسزایی را ایفا می کنندآنها که بانوان فردا و مادران آینده جامعه ما می باشند با رشد و تعالی خود در جهت ارتقا و بالندگی جامعه تلاش می کنند وی در ادامه به نقش و اهمیت حجاب و عفاف بانوان در جامعه اشاره کرد و افزود: با توجه به حضور پررنگ بانوان در جامعه اهمیت موضوع حجاب و عفاف بانوان بیشتر می شود که با حفظ حجاب خود، جامعه سالم تر و پویاتری را خواهیم داشت.

 وی در ادامه از حضرت معصومه (س) به عنوان  بانوی بزرگ اسلام یاد کرد و گفت: حضرت فاطمه معصومه (س) با هجرت برادر از مدینه به خراسان، به رسالت خود عمل کرد و یاور دلسوز علی ابن موسی الرضا (ع) در طول سفر درازش شد و با حفظ حجاب و عقاید خود در حمایت از برادر خود تلاش نمود.

در پایان مراسم باحضور مسعود راسخی فرماندار ویژه شهرستان لارستان، سرهنگ پاسدار امیرجاهدی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه لارستان، محمد منیری مشاور نماینده مردم مجلس شهرستان های لارستان، خنج و گراش از دختران نمونه ادارات با اهدای لوح یادبود تجلیل به عمل آمد.