شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۹:۳۷

دیدار اعضای "کانون CPR مهرورزی" دانشگاه علوم پزشکی زاهدان از مناطق محروم شهر

CPR مهرورزی5

در راستای تحقق اهداف درمانی، اعضای کانون "خیریهCPR مهرورزی" دانشگاه علوم پزشکی زاهدان، به بازدید مناطق محروم شهر رفتند و پای صحبت و درد دل ساکنین آن نشستند تا در خصوص نحوه ارائه خدمات به آنان، تصمیم گیری کنند.

به گزارش مفدا زاهدان، در راستای تحقق اهداف درمانی "کانون خیریه CPR مهرورزی" دانشگاه علوم پزشکی زاهدان، جمعی از اعضای این کانون به همراه معاون اجتماعی دانشگاه و مسئول "گروه جهادی شهید غلامرضا معروفی" به بازدید از مناطق محروم زاهدان رفتند، منطقه ای که در شمال شهر واقع شده و برخلاف سایر نقاط کشور که شمال شهر نشینان از مرفهین هستند، این مناطق جزء مناطق محروم شهر به حساب می‌آید.

در این حرکت خیرخواهانه، اعضای کانون با همکاری "گروه جهادی شهید غلامرضا معروفی" و نماینده "خیریه کوثر"، ابتدا با تقدیم بسته‌های ارزاق، لوازم التحریر و...از آنان ساکنان این مناطق دلجویی و سپس اطلاعات این خانواده ها را جمع آوری کردند تا در خصوص نحوه ارائه خدمات (با تاکید بر خدمات درمانی) تصمیم گیری کنند، که از آن جمله بررسی منطقه جهت برپایی اولین پایگاه چند روزه معاینه و درمان رایگان بود.

گفتنی است، از دیگر اهداف این طرح، آشنایی بیشتر دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی زاهدان با محلات فقیر نشین و کم بضاعت شهر و ایجاد حس مهرورزی در دانشجویان بود که با هم صحبتی و همدلی با مردم این منطقه، به خوبی محقق شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.