دوشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۲

بازدید همتایاران سلامت روان دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه از مدرسه کودکان استثنایی

همتایاران

همتایاران سلامت روان دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه به همت اداره مشاوره این دانشگاه، از دبستان استثنائی نرگس این شهرستان بازدید و با دانش آموزان این دبستان دیدار کردند.

به گزارش مفدا تربت حیدریه، این دیدار به همت همتایاران سلامت دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه و همکاری اداره مشاوره و معاونت امور اجتماعی این دانشگاه برگزار شد.

ملیحه پاشیب، رییس اداره مشاوره دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه، با تاکید بر اینکه تقویت عملکردهای ارتباطی و روحیه کمک رسانی و ایثارگری از اهداف همتایاران سلامت دانشگاه است، خاطرنشان کرد: این بازدید موجب تمرین کمک به همنوع و تجربه کار گروهی و آموختن چگونگی انجام فعالیتی در کنار یکدیگر و رسیدن به نتیجه متعالی دلخواه می شود.

وی با اشاره به اینکه در این بازدید متخصص دندانپزشک نیز همراه گروه بوده است، گفت: در بازدیدهای آتی، تیم پزشکی کامل نیز همتایاران سلامت این دانشگاه را همراهی خواهد کرد.

پاشیب، با بیان اینکه قصد ما از این بازدید این بود که این دانش آموزان احساس جدا بودن از جامعه نداشته باشند، تصریح کرد: در حقیقت دانش آموزان استثنایی باید  بدانند که برای ما مهم هستند و ما آنها را جدا از خود نمی بینیم و بی هیچ شک و تردیدی همتایاران سلامت، مشتاق خدمت به این دانش آموزان هستند.

رییس اداره مشاوره دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه، عملکرد همتایاران سلامت را تاکنون خوب و شایسته ارزیابی کرد و افزود: همتایاران سلامت در کارهای گروهی پیشرفت قابل ملاحضه ای داشته‌اند و در ادامه ترم تحصیلی جاری در سال جدید، به دنبال انجام فعالیت‌های بزرگتر و برون دانشگاهی خواهیم بود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.