چهارشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۷:۴۷

با صدور حکمی از سوی وزیر بهداشت؛

دکتر محمدرضا فراهانی در سمت معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت ابقا شد

وزیر بهداشت 05

دکتر سید حسن هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، با صدور حکمی دکتر محمدرضا فراهانی، را در سمت معاون فرهنگی و دانشجویی این وزارتخانه ابقا کرد.

به گزارش مفدا، با منفک شدن امور مجلس از معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت‏،‌ دکتر محمدرضا فراهانی در سمت معاون فرهنگی و دانشجویی وزیر بهداشت ابقا شد.

بر اساس این گزارش، مهندس طاهر موهبتی به سمت معاون برنامه‌ریزی، هماهنگی، حقوقی و امور مجلس این وزارتخانه منصوب شد و دکتر محمد رضا فراهانی نیز عهده دار معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت شد که پیش از الحاق امور مجلس به این معاونت،‌ سکاندار آن بود.

در بخشی از حکم وزیر بهداشت آمده است: امید است با اتکال به خداوند متعال در انجام شایسته وظایف با رعایت قانونمداری، اعتدالگرایی، منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید موفق و سرافراز باشید.

متن حکم وزیر بهداشت به شرح زیر است:


جناب آقای دکتر محمدرضا فراهانی
با سلام؛
ضمن تشکر از خدمات ارزنده جنابعالی در دوره تصدی امور مجلس امیدوارم در جایگاه معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و با استفاده از ظرفیت‌های تخصصی موجود در کشور و با توجه به دانش و تجارب ارزنده جنابعالی شاهد ارتقاء و توفیقات بیشتر در این حوزه باشیم.
امید است با اتکال به خداوند متعال در انجام شایسته وظایف با رعایت قانونمداری، اعتدال‌گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید موفق و سرافراز باشید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.