چهارشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۷:۳۲

در حکمی از سوی وزیر بهداشت؛

معاون برنامه ریزی، هماهنگی، حقوقی و امور مجلس وزارت بهداشت منصوب شد

وزیر بهداشت

وزیر بهداشت در حکمی مهندس طاهر موهبتی را به سمت معاون برنامه‌ریزی، هماهنگی، حقوقی و امور مجلس وزارت بهداشت منصوب شد.

به گزارش مفدا، دکتر سید حسن هاشمی‏، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، مهندس طاهر موهبتی را به سمت معاون برنامه ریزی، هماهنگی، حقوقی و امور مجلس این وزارتخانه منصوب شد.

در بخشی از حکم آمده است: انتظار مي‌رود ضمن پيگيري مأموريت هاي قبلی، موجبات ارتباط مؤثر و پويا با مجلس شوراي اسلامي را به منظور تقويت جايگاه نظام سلامت كشور در قوانين و برنامه‌هاي توسعه‌اي فراهم نمائيد.
متن حکم ابلاغ شده وزیر بهداشت به شرح زیر است :

جناب آقاي مهندس طاهر موهبتی

با سلام؛
نظر به تعهد، تخصص و تجارب ارزنده جنابعالي، به موجب اين حكم به عنوان معاون برنامه ریزی، هماهنگی، حقوقی و امور مجلس منصوب می شوید تا به یاری خداوند متعال و رعایت جوانب قانونی نسبت به انجام امور محوله اقدام نمائید. در اين راستا انتظار مي رود ضمن پيگيري مأموريت هاي قبلی، موجبات ارتباط مؤثر و پويا با مجلس شوراي اسلامي را به منظور تقويت جايگاه نظام سلامت كشور در قوانين و برنامه هاي توسعه اي فراهم نمائيد. بدیهی است کلیه معاونین و رؤسای دانشگاه ها در انجام این مهم همکاری لازم را معمول خواهند نمود.
امید است با اتکال به خداوند متعال در انجام شایسته وظایف با رعایت قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید موفق و سرافراز باشید.

گفتنی است: موهبتی پیش از این نیز  عهده دارد سمت معاون برنامه‌ریزی، هماهنگی، حقوقی و امور مجلس وزارت بهداشت در دولت یازدهم بوده است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.