دوشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۹

برپایی کمپین "حمایت از کودکان سرطانی" در دانشکده علوم پزشکی مراغه

برپایی کمپین حمایت از کودکان سرطانی در دانشکده علوم پزشکی مراغه

به همت دانشجویان فعال فرهنگی دانشکده علوم پزشکی مراغه و با مشارکت "انجمن حمایت از کودکان سرطانی مهرگان"، کمپین دانشجویی "حمایت از کودکان سرطانی" در این دانشکده برگزار شد.

به گزارش مفدا مراغه، این کمپین با همکاری "پیام نورمحمدی" دانشجوی فعال فرهنگی دانشکده علوم پزشکی مراغه به مدت سه روز در این دانشکده برگزار شد.
نورمحمدی، در گفتگو با خبرنگار مفدا مراغه گفت: فعالیت‌های خیرخواهانه و برگزاری چنین کمپین‌هایی این چنین، همواره مورد استقبال دانشجویان بوده و با توجه به ارتباط تنگاتنگی که با "انجمن حمایت از کودکان سرطانی مهرگان" مراغه داشتیم، پس از رایزنی و مذاکره با مسئولین دانشکده تصمیم به راه اندازی این کمپین گرفتیم.

این دانشجوی فعال فرهنگی افزود:  کمپین حمایت از کودکان سرطانی در طی سه روز برگزاری، با استقبال خوبی از طرف دانشجویان روبرو شد و بازخوردهای مناسبی نیز در پی داشت.

وی همچنین یادآور شد: کمک‌های جمع‌آوری شده جهت درمان کودکان مبتلا به سرطان شهرستان مراغه صرف خواهد شد.
گفتنی است، عضویت دانشجویان در صندوق انجمن حمایت از کودکان سرطانی مهرگان مراغه از دیگر برنامه‌هایی بود که با استقبال خوب دانشجویان همراه بود.

اهدای گلدان‌های رنگی به دانشجویان در حاشیه نشست و جمع‌آوری طوماری حاوی امضای دانشگاهیان علوم پزشکی مراغه در طی برگزاری کمیپن از جمله اقدامات حمایتی از کودکان سرطانی بود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.