شنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۳

سرپرست مدیریت امور دانشجویی دانشگاه معارفه شد

تودیع

جلسه معارفه ابراهیم مه آبادی و تکریم دکتر علی حبیب زاده شجاعی سرپرستان جدید و قدیم مدیریت امور دانشجویی دانشگاه روز شنبه ششم اردیبهشت ماه در اتاق شورای این معاونت برگزار شد.

به گزارش مفدا بهشتی، این جلسه با حضور دکتر امام هادی سرپرست معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه، مدیران و سرپرستان این حوزه و روسای ادارات مدیریت امور دانشجویی تشکیل شد.

در این جلسه دکتر امام هادی ضمن تشکر از زحمات دکتر شجاعی و خیر مقدم به مه آبادی بیان کرد: دیدگاه یکایک شما عزیزان در طول زندگی مشخص می کند که به چه هدفی دست پیدا می کنید که این امر به نوبه خود مهم است. وی گفت: عملکرد دکتر شجاعی نشان داد که به دنبال تحول است، به همین علت این مهم برای بنده بسیار با ارزش و قابل احترام است و با این دیدگاه هست که در هر جایگاهی که قرار می گیرد مثمر ثمر واقع می شود.

سرپرست معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه در همین راستا تصریح کرد: دکتر شجاعی فردی باسابقه و باتجربه در موقعیت های مختلف است که باید به عنوان یک الگو که کارهای حسنه و تغییرات بنیادین از خود به جای گذاشته، نگریسته شود و امیدوارم که اکنون که در معاونت بهداشتی دانشگاه مشغول خدمت رسانی است، به همین میزان اثربخش باشد. وی در ادامه اذعان داشت: بنده به نوبه خود و از صمیم قلب دکتر شجاعی را دوست دارم به این خاطر که دو جنبه تفکر خلاقانه و عملگرایانه را با هم دارد و امید دارم که در آینده ای نه چندان دور با یکدیگر کار کنیم و جا دارد این نکته را بگویم که دانشگاه به وجود دکتر شجاعی افتخار می کند و قدردان کلیه تلاش های اوست.

همچنین دکتر امام هادی در ادامه سخنان خود ضمن معرفی سرپرست جدید مدیریت امور دانشجویی دانشگاه اظهار داشت: رزومه کاری آقای مه آبادی در طول این سال ها این بوده که همواره در حال حرکت رو به جلوست که این واقعه به نوبه خود بسیار زیباست چرا که با پویندگی همراه است و این مدیریت می طلبد که چنین فردی در این مجموعه مدیریت کند تا همانند گذشته شاهد رویدادهای مهم در این حوزه باشیم. وی افزود: تغییرات و جا به جایی ها به معنای محو شدن نیست، بلکه از یک منظر فرصت محسوب می شود. دکتر امام هادی تأکید کرد: این دنیا، دنیای ایستایی نیست، بلکه باید با پویایی و توانمندی گام های اثربخشی را برداشت تا به هدف غایی رسید و با روحیه ای که در مه آبادی سراغ دارم این اطمینان را دارم که در این جایگاه می درخشد و منشا اثرات بسیار خوبی می شود. دکتر امام هادی در خاتمه سخنان خود برای دکتر شجاعی توفیقات روزافزون و برای مه آبادی بهروزی را از درگاه خداوند متعال خواستار شد.

در این جلسه دکتر شجاعی ضمن عرض تبریک به مناسبت انتصاب ابراهیم مه آبادی در مجموعه مدیریت امور دانشجویی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه، اظهار داشت: در این مدت که بنده سرپرست مدیریت امور دانشجویی دانشگاه بودم، تجارب مختلفی را کسب کردم که بسیار برای من با ارزش بود و تا آن جایی که در توانم بود سعی کردم از هیچ تلاشی دریغ نکنم. وی گفت: اگر کاری برای خداوند متعال صورت پذیرد هیچ گاه پنهان نمی ماند و با یاری خدای مهربان به ثمر می نشیند. دکتر شجاعی افزود: دغدغه بنده در مدیریت امور دانشجویی دانشگاه این مهم بود که دانشجویان را خواهران و برادران خود می دانستم و هر کاری را که با یاری دوستان انجام می دادیم با همه سختی ها و کاستی ها در آخر به سر منزل مقصود می رساندیم که جا دارد از حمایت های دکتر خدادوست معاون سابق حوزه دانشجویی و فرهنگی دانشگاه و دکتر امام هادی سرپرست فعلی این معاونت سپاسگزاری کنم. همچنین وی ادامه داد: مدیریت امور دانشجویی دانشگاه مجموعه ای است که کلیه خوراک های مورد نیاز دانشجویان را اعم از امور فرهنگی، ورزشی، بهداشتی، حقوقی و... پوشش می دهد لذا می طلبد که با همکاری دیگر مدیریت های این معاونت گام بردارد در واقع دیگر مدیریت ها می بایستی راهنمای دانشجویان باشند که از این بابت خداوند بزرگ را شاکر هستم که این روحیه همکاری و مودت در مدیران و کارمندان این مجموعه وجود دارد که از همه همدلی های آن ها در این مدت قدردانی می کنم. سرپرست سابق مدیریت امور دانشجویی دانشگاه در بخش دیگری از سخنان خود تاکید کرد: وجود مدیریت های گوناگون در این معاونت هر کدام به عنوان وزنه ای اثربخش برای این معاونت محسوب می شوند که جا دارد به دکتر امام هادی تبریک بگویم چرا که کلیه امور این معاونت با همراهی کلیه دوستان انجام می شود که به همگی خدا قوت می گویم. وی همچنین تصریح کرد: در این مدیریت بازوان بسیار قدرتمندی وجود دارند که می توانند مدیر آن مجموعه را با سعه صدر یاری دهند تا امور به بهترین شکل ممکن انجام شود که از این بابت هم به سرپرست جدید تبریک می گویم. دکتر شجاعی در همین راستا اذعان داشت: بنده همچنان در خدمت شما هستم، اما در مجموعه ای دیگر و هر گونه تغییری را به فال نیک می گیرم و از همه همکاران خوبم حلالیت می طلبم و ایمان دارم که این مجموعه با وجود مدیران و کارمندان زبده بیش از پیش رو به تعالی گام بر می دارد.  

در ادامه این جلسه مه آبادی ضمن عرض تبریک به مناسبت ماه مبارک رمضان بیان کرد: جا دارد که از زحمات دکتر شجاعی که مدیری بسیار با اخلاق بود کمال تشکر را داشته باشم و همچنین به شما عزیزان که در این مدت همراه این استاد بزرگوار بودید، خسته نباشید می گویم و امیدوارم که همانند گذشته دوشادوش یکدیگر برای تحقق اهداف مجموعه معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه گام های موثری را برداریم. سرپرست مدیریت امور دانشجویی دانشگاه اظهار داشت: از خداوند متعال خواستار آن هستم همان گونه که دکتر شجاعی با نام نیک از این مجموعه رفتند من نیز همان گونه باشم و بسیار مفتخرم که از تجارب دکتر شجاعی که مدیری فرهیخته هست، بهره ببرم. وی اشاره کرد: تقارن تصدی بنده با نخستین روز ماه مبارک رمضان را به فال نیک می گیرم و از حسن نظر و اعتماد دکتر امام هادی که بنده را در این جایگاه منصوب کرد، کمال تشکر و قدردانی را دارم. مه آبادی ادامه داد: همان گونه که مستحضر هستید دکتر شجاعی کارهای بسیار ارزشمندی را در این مدت به ثمر رساند که بر کسی پوشیده نیست، به همین علت بسیار مفتخرم که در جایگاه مدیری قرار می گیرم که چهره ماندگاری برای این معاونت و دانشگاه است؛ هر چند این مسئولیت امری دشوار است، اما این اطمینان را دارم که با وجود شما مدیران و همکاران خوب چون شما می توانیم به موفقیت دست یابیم. وی خاطرنشان ساخت: از شما مدیران و همکاران عزیز این تقاضا را دارم که در این مدت راهنمای بنده باشید تا بتوانیم همانند قبل دست در دست یکدیگر باعث ارتقا این مجموعه باشیم.

گفتنی است در این مراسم با اهدای لوح تقدیر و هدیه از سوی سرپرست معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه از زحمات دکتر شجاعی در دوران تصدی مسوولیت تقدیر به عمل آمده و حکم مه آبادی نیز به او اهداء شد.

لازم به ذکر است در خاتمه این جلسه مه آبادی ضمن بازدید از قسمت های مختلف مجموعه مدیریت امور دانشجویی دانشگاه، از نزدیک با همکاران این حوزه آشنا شد.

خبرنگار: آهو ضرغامی

کارشناس روابط عمومی

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.