چهارشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۷:۵۳

برگزاری نشست دانشجویان ممتاز تحصیلی در دانشکده علوم پزشکی مراغه

نشست دانشجویان ممتاز تحصیلی دانشکده علوم پزشکی مراغه

نشست تخصصی «بررسی فرصت‌ها و چالش‌های موجود در مسیر پیشرفت دانشجویان برتر تحصیلی» با حضور دکتر فرید اعلایی معاون آموزشی،پژوهشی و دانشجویی و فرهنگی؛ دکتر حلاج‌زاده، سرپرست مرکز استعدادهای درخشان و کمیته تحقیقات دانشجویی و وحید رحمانی، دانشجوی نمونه کشوری دانشکده در بیست و پنجمین جشنواره دانشجوی نمونه کشوری برگزار شد.

به گزارش مفدا مراغه، دکتر فرید اعلایی در آغاز این نشست، کسب افتخار دانشجوی نمونه کشوری توسط وحید رحمانی دانشجوی کارشناسی اتاق عمل را فرصتی بزرگ برای دانشجویان دانشکده علوم پزشکی مراغه دانست و بر استمرار فعالیت‌های دانشجویان برای کسب مجدد این افتخار در سال‌های آینده تاکید کرد. همچنین معاون آموزشی، پژوهشی و دانشجویی دانشکده خاطرنشان کرد: رسالت ما به عنوان متولی امر آموزش حمایت و ایجاد بسترهای لازم برای رشد و شکوفایی دانشجویان مستعد تحصیلی است و دانشکده آمادگی لازم برای حمایت‌ همه جانبه در این زمینه را دارد.

سرپرست مرکز استعدادهای درخشان و کمیته تحقیقات دانشجویی در ادامه این نشست در خصوص حمایت‌های کمیته تحقیقات دانشجویی از فعالیت‌های پژوهشی دانشجویان و تصمیمات جدید شورای پژوهشی دانشکده در خصوص تسهیل تصویب طرح‌های دانشجویان توضیحاتی ارائه کرد. دکتر حلاج زاده در ادامه سخنرانی خود به اهمیت ویژه تحقیقات و پژوهش اشاره کرد و افزود: تحقیقات و پژوهش همواره از عناصر مهم و کلیدی کسب امتیاز درجشنواره‌های مختلف علمی است. سرپرست مرکز استعدادهای درخشان دانشکده در بخش دیگری از سخنان خود در خصوص نهمین دوره المپیاد علمی دانشجویی سخن گفت و یادآور شد: نهمین دوره المپیاد با تغییرات اساسی روبرو بوده است و از امسال با توجه به ابلاغیه وزارت بهداشت در کلان مناطق برگزار خواهد شد و متعاقبا مرحله نهایی آن به صورت متمرکز و به صورت کشوری به انجام خواهد رسید.

وحید رحمانی، دانشجوی نمونه کشوری، دیگر سخنران این نشست بود که در خصوص آیین نامه جشنواره دانشجوی نمونه و شیوه‌های کسب امتیاز از بخش‌های مختلف آیین نامه به سخنرانی پرداخت. دانشجوی نمونه کشوری دانشکده در ادامه سخنان خود به فرصت مغتنم دانشجویان استعداد درخشان دانشکده اشاره کرده و افزود: جشنواره دانشجوی نمونه فرصتی است تا دانشجویان ممتاز تحصیلی، در کنار برخورداری از امتیاز تحصیلی با  فعالیت در زمینه‌های پژوهشی و فرهنگی به تعالی همه جانبه فردی خود همت گماشته و انتخاب به عنوان دانشجوی نمونه را دور از انتظار ندانند.

گفتنی است اولین نشست تخصصی دانشجویان ممتاز تحصیلی دانشکده علوم پزشکی مراغه با مساعدت و پیگیری معاون آموزشی، پژوهشی، دانشجویی و فرهنگی؛ توسط روابط عمومی معاونت آموزشی، پژوهشی، دانشجویی و فرهنگی و همکاری انجمن علمی دانشجویی و کمیته تحقیقات دانشجویی در محل سالن اجتماعات فجر دانشکده علوم پزشکی مراغه برگزار شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.