چهارشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۶:۳۱

دانشگاه مبدأ همه تحولات در جامعه است

نشست صمیمی

معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی کردستان در نشست رئیس دانشگاه با دانشجویان، بر اساس فرموده امام راحل (ره)، دانشگاه را مبدأ همه تحولات در جامعه دانست.

به گزارش خبرنگار مفدا کردستان  در این مراسم که با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان، معاونین، اعضای هیئت علمی، مسئول دفتر نمایندگی نهاد رهبری در دانشگاه، اساتید، کارکنان و دانشجویان در سالن ابن سینا دانشکده پزشکی سنندج برگزار گردید، دکتر شعبان سپهر گفت: دانشجویان این فرصت را مغتنم شمرده و در جهت تعالی خود و دانشگاه گام بردارند.
وی افزود: نگاه ویژه مسئولان و جامعه به دانشگاه و دانشجویان، بیانگر این است که دانشگاه بعنوان نیروی محرک جامعه در تمامی تحولات نقش داشته و مرکز سعادت و نیز شقاوت جامعه است.
معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه عنوان کرد: هدف از این نشست بیان مطالبات و خواسته های نماینده های گروه های مختلف دانشجویان شامل شورای صنفی، بسیج دانشجویی، کانون های فرهنگی، تربیت بدنی، مذهبی، انجمن های علمی، کمیته تحقیقات دانشجویی، نشریات و گروه همتایاران سلامت در راستای ایجاد تحول در دانشگاه می باشد.
دکتر سپهر در پایان گفت: سیاست جاری دانشگاه استقرار یک نظام شایسته سالار و دانشجو سالار بر مبنای قانون و مقررات است.
لازم به ذکر است در پایان این جلسه رئیس دانشگاه به مطالبات و سوالات دانشجویان پاسخ مناسب داده و در زمینه ایجاد شورای مشاورین دانشجویی جهت ارتباط با ریاست دانشگاه و انعکاس مشکلات و دغدغه های دانشجویان، ساخت پروژه کوی دانشگاه در آینده با تمامی امکانات و تجهیزات مورد نیاز دانشجویان، افزایش پهنای باند اینترنت دانشگاه، اختصاص کار دانشجویی و اعتبارات لازم جهت پروژه های تحقیقاتی و راه اندازی واحد سلامت روان جهت ارائه مشاوره به دانشجویان قول مساعد داد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.