چهارشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۵

برگزاری نشست هم اندیشی رئیس دانشگاه با دانشجویان

نشست رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان با دانشجویان در سالن ابن سینا دانشکده پزشکی سنندج برگزار گردید

نشست صمیمی

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان در نشست صمیمی با دانشجویان پای صحبت و دغدغه های آنان نشست

به گزارش مفدا کردستان  در این مراسم که با حضور معاونین، اعضای هیئت علمی، مسئول دفتر نمایندگی نهاد رهبری در دانشگاه، اساتید، کارکنان و دانشجویان برگزار شد، رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان به استماع مطالبات و خواسته های نماینده های گروه های مختلف دانشجویان شامل شورای صنفی، بسیج دانشجویی، کانون های فرهنگی، تربیت بدنی، مذهبی، انجمن های علمی، کمیته تحقیقات دانشجویی، نشریات و گروه همتایاران سلامت پرداخت.
دکتر سیامک واحدی ضمن استقبال از برگزاری این جلسه، گفت: رسالت دانشگاه در وهله اول اعتبار بخشیدن و ارزش نهادن به هویت و شخصیت دانشجویان بعنوان سازندگان آینده کشور می باشد. 
وی اظهار داشت: دانشگاه در تدوین و اجرای برنامه های خود، بیشترین تمرکز را بر روی آموزش در تعامل با پژوهش و همسو با سایر بخش های درمان و بهداشت اعمال می کند.
رئیس دانشگاه رسالت اصلی دانشجویان را درس خواندن و آموزش صحیح دانست و گفت: هدف اصلی دانشگاه آموزش و پرورش دانشجویان در عرصه علم و آماده سازی آنان برای مبارزه با استعمار فکری در جبهه جنگ نرم و تکنولوژی است. 
دکتر واحدی در پایان به مطالبات و سوالات دانشجویان پاسخ مناسب داده و در زمینه ایجاد شورای مشاورین دانشجویی جهت ارتباط با ریاست دانشگاه و انعکاس مشکلات و دغدغه های دانشجویان، ساخت پروژه کوی دانشگاه در آینده با تمامی امکانات و تجهیزات مورد نیاز دانشجویان، افزایش پهنای باند اینترنت دانشگاه، اختصاص کار دانشجویی و اعتبارات لازم جهت پروژه های تحقیقاتی و راه اندازی واحد سلامت روان جهت ارائه مشاوره به دانشجویان قول مساعد داد.
مسئول دفتر نمایندگی نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی کردستان نیز در این مراسم به بیان اهمیت جایگاه دانشجویان در جامعه پرداخت و گفت: بنا به گفته شهید بهشتی، دانشجو مانند مؤذنی در جامعه است که اگر خواب بماند نماز امت قضا شده و کشور از پیشرفت باز می ماند.
حجت الاسلام و المسلمین عارضی افزود: خواسته و مطالبات دانشجویان نبود فقر و تبعیض ، ایجاد امنیت، عزت، صمیمیت ، مبارزه با استعمار، پیشرفت ، سازندگی و کار برای افراد جامعه است.
گفتنی است اجرای موسیقی توسط دانشجویان و تقدیر از دانشجویان نمونه کشوری و المپیاد ورزشی از جمله برنامه های پایان بخش این مراسم بود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.