چهارشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۵:۰۷

با حضور مدیر امور دانشجویی؛

مشکلات خوابگاه های دانشجویی مورد بررسی قرار گرفت.

جلسه خوابگاه

زاهد با بیان اینکه دانشجویان امانتی هستند که از سوی خانواده به ما سپرده شده اند،گفت: باید به گونه ای رفتار کنیم تا آسیبی به این قشر جوان و پویا وارد نشود.

به گزارش مفداگلستان، جلسه بررسی مشکلات خوابگاه ها روز یکشنبه مورخ یکم اسفندماه با حضور حامد زاهد مدیر امور دانشجویی برگزار شد، در ابتدای جلسه مدیر امور دانشجویی دانشگاه بر ضرورت آشنایی هر چه بهتر پرسنل خوابگاه ها با آیین نامه اسکان و مقررات خوابگاههای دانشجویی و اجرای کامل آن تاًکید نمود.

زاهد با بیان اینکه دانشجویان امانتی هستند که از سوی خانواده به ما سپرده شده اند، گفت: باید به گونه ای رفتار کنیم تا آسیبی به این قشر جوان و پویا وارد نشود.

مدیر امور دانشجویی در ادامه گفت:باید با رفتاری خوب، صمیمی و پسندیده با دانشجویان رفتار نماییم و مسایل را برای آنها تبیین کنیم، زمانیکه دلسوزانه صحبت شود مطمئناً اثرگذار  خواهد بود.

در این جلسه که مسئولین و ناظمه های خوابگاه ها حضور داشتند، هر کدام درباره مسائل؛ مشکلات و کمبودهای خوابگاه دانشجویان صحبت نمودند و در این جلسه پیشنهاداتی در جهت رفع برخی مشکلات مطرح شد که مدیراموردانشجویی رسیدگی و پیگیری آن را در دستور کار خود قرار دادند.

لازم به ذکر است جلسه هم اندیشی مسئولین و ناظمه های خوابگاه های دانشجویی در شروع نیمسال تحصیلی با حضور مدیر امور دانشجویی برگزار می گردد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.