چهارشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۰

سومین جلسه کمیته ناظر بر نشریات دانشجویی دانشگاه در سال 95 برگزار شد

کمیته شورای نشریات

جلسه کمیته ناظر بر نشریات دانشگاه در روز سه شنبه 17 اسفندماه 95 با حضور دکتر حلب چی و اعضای دانشجویی و حقوقی شورا در سالن شورای معاونت دانشجویی برگزار شد.

به گزارش مفدا تهران، جلسه کمیته ناظر بر نشریات دانشجویی دانشگاه در روز سه شنبه 17 اسفندماه 95 با حضور دکتر حلب چی معاون دانشجویی دانشگاه، دکتر نوروزی مدیر امور هنری و فوق برنامه، حجت الاسلام و المسلمین غفاری معاون دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری، دکتر قهستانی عضو حقوق دان، دکتر گتمیری و دکتر توکلی بزاز از اعضای هیئت علمی دانشگاه، دکتر صادقی مشاور معاونت دانشجویی و عضو دانشجویی جهانسوز در سالن شورای معاونت دانشجویی برگزار شد.
در این جلسه به متقاضیان نشریات دانشجویی افق، حلاج و مدیران سلامت مجوز فعالیت داده شد و تغییرات وضعیت نشریات برگ مهر، تماشاچی و ژنریک تصویب شد.
در ادامه، دکتر نوروزی خبر از صعود 6 عنوان نشریه دانشجویی (ایما، تماشاچی، ژنریک، فراسوی دارو، گپ و یک کانال تلگرامی) به دومین مرحله داوری دهمین جشنواره سراسری رسانه و نشریات دانشجویی داد و ذکر کرد که خوب است برای دلگرمی و تشویق دست اندرکاران نشریات منتخب، بطور شایسته ای از ایشان تقدیر به عمل آید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.