سه‌شنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۴

به همت جمعی از دانشجویان؛

تولید کتاب صوتی توسط کانال دانشجویی سِرصِدا دانشگاه علوم پزشکی کرمان

سرصدا

کانال دانشجویی سِرصِدا دانشگاه علوم پزشکی کرمان با هدف تولید کتاب های صوتی در ایام قرنطینه فعالیت خود را آغاز کرده است.

به گزارش مفدا کرمان، تیم "سِرصِدا" از ۱۳ نفر از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بم وکرمان، یک نفر طراح تیم از دانشجویان دانشگاه ازاد رفسنجان و یک نفر از دانشجوهای دانشگاه شهید باهنر به تولید کتاب های صوتی پرداخته است .

پوریا فلاح از اعضای کانال دانشجویی سِرصِدا از اهداف تشکیل این کانال می گوید: هدف ما از تولید کتاب صوتی این بود که با تبدیل داستان های طنز به کتاب صوتی، در روزهایی که همه در حال بمباران اخبار منفی و شنیدن خبرهای بد و ناگوار از بحرانی پیش امده هستند، و فضایی را برای مخاطب به وجود بیاوریم که بتواند به اندازه چند دقیقه با گوش دادن به این داستان های طنز از این اخبار فاصله بگیرد و همچنین به عنوان فعالین فرهنگی دانشگاه دین خود را ادا کرده باشیم.

فلاح تصریح کرد: تیم سِرصِدا به تولید کتاب با محتوای صوتی متفاوت از سایر کتاب های صوتی می پردازد، به این صورت که یک کتاب توسط چندین گوینده روایت می شود. این در حالیست که کتاب های صوتی موجود در بازار به صورت تک صدایی منتشر می شوند.

وی در ادامه به برنامه های آینده این تیم اشاره کرد و افزود: هدف بعدی تیم دانشجویی سِرصِدا این است که بتوانیم کتاب های ترجمه نشده و کاربردی رو به صورت کتاب صوتی در بیاوریم و در اختیار دانشجویان قرار بدهیم.

خبرنگار: نجمه حسن‌پور

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.