چهارشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۶

بازارچه خیریه قطره امروز به کار خود پایان خواهد داد

بازارچه خیریه قطره

بازارچه خیریه «قطره» که توسط مؤسسه حمایت دارویی قطره و با حمایت معاونت دانشجویی فرهنگی دانشکده داروسازی از دوشنبه 16 اسفند ماه در محوطه مقابل و داخلی ساختمان جدید دانشکده داروسازی آغاز به کار کرده بود، ساعت 15 امروز به کار خود پایان خواهد داد.

به گزارش مفدا تهران، بازارچه خیریه «قطره» که توسط مؤسسه حمایت دارویی قطره و با حمایت معاونت دانشجویی فرهنگی دانشکده داروسازی از دوشنبه 16 اسفند ماه در محوطه مقابل و داخلی ساختمان جدید دانشکده داروسازی آغاز به کار کرده بود، ساعت 15 امروز به کار خود پایان خواهد داد.
شیدا جاوید دانشجوی دانشکده داروسازی و مسئول برگزاری این بازارچه گفت: مؤسسه خیریه حمایت دارویی قطره از سال 86 تأسیس و در سال 1393 از وزارت کشور مجوز فعالیت کسب کرد و کار خود را به طور گسترده در سطح کشور ادامه داد.
جاوید ادامه داد: هدف این بازارچه جذب حمایت های مالی جهت تأمین داروی بیماران نیازمند در سطح کشور است که با استقبال خوبی هم از طرف دانشجویان و کارکنان دانشگاه صورت گرفت.
توضیح اینکه: در غرفه ها انواع شیرینی جات، غذا، زیور آلات، هنرهای دستی، گل و گیاه، وسایل تژئینی، کتاب و لوازم التحریر و ... عرضه می شود و بازدید کنندگان می توانند از امکانات تفریحی مانند فوتبال دستی و بازی های رایانه ای به طور رایگان استفاده کنند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.