چهارشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۰

رئیس اداره قرآن و عترت علوم پزشکی شیراز خبر داد:

آزمون مرحله دانشگاهی بخش کتبی جشنواره قرآن و عترت در ۵۰ حوزه شیراز و شهرستان های فارس برگزار گردید

برگزاری مرحله دانشگاهی آزمون قرآن و عترت

امیدواری گفت: حضور و شرکت این تعداد شرکت کننده در جشنواره، نشان از علاقمندی و تاثیر پذیری خانوادهء علوم پزشکی شیراز به آموزه های قرآن و معصومین(ع) داشته و نوید آینده ای بسیار خوب را می دهد.

 آزمون مرحله دانشگاهی بخش کتبی بیست و دومین جشنواره سراسری قرآن و عترت در ۵۰ حوزه شیراز و مراکز شهرستان ها برگزار شد.

 به گزارش مفدا شیراز، رئیس اداره قرآن و عترت مدیریت فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی شیراز اظهار داشت: مرحله دانشگاهی بیست و دومین جشنواره سراسری قرآن و عترت در بخش کتبی، صبح روز یکشنبه  ۱۵ اسفندماه در۵۰ حوزه  شیراز و شهرستان ها در سه بخش کارکنان، دانشجویان و اساتید، همزمان با ۶۱ دانشگاه علوم پزشکی کشور برگزار گردید.

 عطاءاله امیدواری ادامه داد: آزمون‌های بخش کتبی بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت در دو مرحله دانشگاهی و کشوری برگزار می‌شود که مرحله مقدماتی یا دانشگاهی آن در هشت رشته در بخش معارف و سیره معصومین (ع) شامل رشته های آشنایی با احادیث اهل بیت (ع)، حفظ موضوعی قرآن، احکام، پرسمان قرآنی، مفاهیم نهج‌البلاغه، آشنایی با ترجمه و تفسیر قرآن، آشنایی با سیره معصومین(ع) و مفاهیم صحیفه سجادیه برگزار شد.

امیدواری در ادامه افزود: تعداد ۵۶۹۰ نفر در این دوره از مسابقات ثبت نام نموده اند که درصد بالا و قابل توجهی از کلیت دانشگاه علوم پزشکی شیراز را شامل می گردد.

مسئول برگزاری آزمون قرآن و عترت اظهار داشت: حضور و شرکت این تعداد شرکت کننده در جشنواره، نشان از علاقمندی و تاثیر پذیری خانوادهء علوم پزشکی شیراز به آموزه های قرآن و معصومین(ع) داشته و نوید آینده ای بسیار خوب را می دهد.

امیدواری با اشاره به تاریخ اعلام نتایج این آزمون، گفت: اسامی منتخبین جشنواره در فروردین ماه آینده و از طریق سایت مفدا شیراز به آدرس shiraz.mefda.ir که وبسایت رسمی معاونت فرهنگی و امور دانشجویی این دانشگاه می باشد اطلاع رسانی گردیده و افراد منتخب به مرحله کشوری راه پیدا خواهند نمود و کارکنانی که حد نصاب نمره را کسب کنند امتیاز ارزشیابی و ساعت آموزش ضمن خدمت به آنان تعلق می گیرد.

بیست و دومین جشنواره سراسری قرآن و عترت وزارت بهداشت، در اواسط سال آینده و به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی شیراز برگزار می گردد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.