دوشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۵

دبیر هنری جشنواره خبر داد:

داوران ایرانی جشنواره بین المللی کارتون و کاریکاتور کرونا معرفی شدند

فستیوال کارتون

اسامی داوران ایرانی اولین جشنواره بین المللی کارتون و کاریکاتور "ما کرونا را شکست می دهیم" معرفی شدند.

اسامی داوران ایرانی اولین جشنواره بین المللی کارتون و کاریکاتور "ما کرونا را شکست می دهیم" معرفی شدند.

بنابه گزارش مفدا شیراز، داوران بخش ایرانی اولین دوره از جشنواره بین المللی کارتون و کاریکاتور "ما کرونا را شکست می دهیم" مشخص و معرفی شدند.

دبیر هنری این جشنواره بین المللی با اعلام این خبر، گفت: پس از اعلام فراخوان جشنواره، با استقبال غیر منتظره ای از سوی هنرمندان سراسر جهان مواجه شدیم که این مشارکت فوق العاده در کنار بالا رفتن سطح این رویداد فرهنگی و هنری، باعث گردید تا در انتخاب داوران نیز دقت و حساسیت بیشتری به خرج دهیم.

محمدجواد زارع مهذبیه ادامه داد: پس از بررسی های فراوان و رایزنی با برجسته ترین چهره های هنر کارتون و کاریکاتور در کشور، چند نفر به عنوان کاندیدای داوری تعیین شدند و با  بررسی های بیشتر و پیگیری جدی تر، سه نفر از این افراد به عنوان داوران نهایی بخش داخلی جشنواره معرفی گردیدند.

کارشناس مدیریت فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی شیراز افزود: بهرام عظیمی، محمدحسین نیرومند و مسعود شجاعی طباطبایی، سه داور ایرانی این جشنواره خواهد بود که بزودی فعالیت خود را در زمینه قضاوت آثار و انتخاب برترین کارهای رسیده آغاز خواهند نمود.

وی با یادآوری حضور چشمگیر هنرمندان خارج از کشور در این رویداد هنری، از معرفی داوران بین الملل این جشنواره در آینده نزدیک خبر داد.

زارع مهذبیه اظهار داشت: در طی مدت پذیرش آثار جشنواره، از هر ۵ قاره جهان، آثار هنری فاخری را دریافت نمودیم که بیشترین مشارکت از قاره اروپا با ۳۸ کشور و پس از آن آسیا با ۲۷ کشور بوده است.

دکتر سید حمیدرضا هدایتی و محمدجواد زارع مهذبیه نیز جهت همکاری در هیئت داوران بخش داخلی و کمک به دقت در انتخاب آثار برتر در میان داوران ایرانی حضور خواهند یافت.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.