چهارشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۹

به مناسبت هفته نیکوکاری؛

از دانشجویان نیکوکار و فعال کمیته دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تهران تجلیل شد

دکتر خسروانی

دانشجویان کمیته دانشجویی دانشکده فناوری‌های نوین پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران، فعالیت‌های گسترده‌ای در سالی که گذشت انجام دادند که به این مناسبت در مراسمی از زحمات این دانشجویان قدردانی شد.

به گزارش مفدا تهران، این مراسم با تلاوت آیات قرآن کریم و سرود جمهوری اسلامی به‌طور رسمی آغاز و دکتر خسروانی، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشکده فناوری‌های نوین پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران، ضمن خیر مقدم به شرکت کنندگان، گفت: انسان‌هایی که می‌توانند دور هم جمع شوند و کارهای نیک انجام دهند و در اعمال خیر و تقوا همدیگر را یاری کنند، انسان‌هایی هستند که خداوند به زندگی آنها برکت داده است.

وی با این مقدمه هفته نیکوکاری را تبریک گفت و از زحمات دانشجویان کمیته دانشجویی و بقیه همکاران دانشگاه علوم پزشکی تهران، قدردانی و تشکر کرد.

خسروانی، ضمن بر شمردن ۱۹ عادت رفتاری انسان‌های وظیفه شناس و موفق ادامه داد: این عادت‌های رفتاری موجب شادی در زندگی و محیط کار، افزایش ثروت و دوام کانون خانواده و طول عمر می‌شود.

در ادامه مراسم، طی قرعه کشی به یک نفر ۱۰ میلیون ریال وام از صندوق  قرضه الحسنه دانشگاه اهدا شد.

دکتر احمدیان، رئیس دانشکده فناوری‌های نوین پزشکی دانشگاه، ضمن ارائه توصیه‌های ارزشمندی به دانشجویان، از زحمات کمیته دانشجویی و دکتر خسروانی تشکر کرد و از وی خواست تا دفعات برگزاری  نشست ‌ا و جلسات پرسش و پاسخ دانشجویی را در دانشکده با حضور هیأت رئیسه دانشکده، افزایش دهد.

در پایان مراسم، لوح تقدیر و هدایایی با امضای دکتر حلب چی معاون دانشجویی دانشگاه به دانشجویان اهدا شد و بعد از اتمام مراسم، جمعی از دانشجویان و اعضای هیأت علمی از موزه فرش واقع در پارک لاله دیدن کردند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.