چهارشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۱

رییس ادارهء قرآن و عترت دانشگاه خبر داد

درخشش دانش آموزان قرآنی مدارس دانشگاه علوم پزشکی شیراز درمسابقات کشوری قرآن و عترت(ع)

درخشش دانش آموزان شیرازی در مسابقات قرآن و عترت

عطاالله امیدواری گفت: در سال های اخیر در مجتمع آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شیراز اقدامات آموزشی و ترویجی بسیار خوبی در بخش آموزه های قرآنی و انس با قرآن کریم صورت پذیرفته و همه ساله در راستای کسب آمادگی توسط شرکت کنندگان و نمایندگان قرآنی دانشگاه در مسابقات کشوری، دوره های آموزشی و تخصصی متعددی جهت منتخبین قبل از اعزام به مسابقات تدارک دیده شده است .

به گزارش مفدای شیراز، دانش آموزان ممتاز قرآنی مجتمع آموزشی دانشگاه علوم پزشکی این شهر توانستند در مسابقات قرآن کریم کشوری با کسب رتبه های برتر افتخار آفرینی کنند.

 رییس ادارهء قرآن و عترت دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اعلام این خبر گفت: از بین دانش آموزان مدارس علوم پزشکی شیراز، در دوره پیش دانشگاهی، آقایان: سید میلاد دانشور در رشتهء  نهج البلاغه، حائز رتبه اول کشوری و استانی، منصوراله رحیمی حائز رتبهء  اول کشوری در رشته جمع خوانی و رتبهء چهارم کشوری در رشتهء ترتیل گردیدند و همچنین آقایان عرفان عباسی دانش آموز دوم دبیرستان موفق به کسب رتبهء اول استانی در رشتهء نهج البلاغه شده و رضا سلیمی و محمد برزگر به ترتیب رتبه های پنجم و ششم استانی در رشته اذان را از آن خود کردند.

عطاالله امیدواری ادامه داد: در سال های اخیر در مجتمع آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شیراز اقدامات آموزشی و ترویجی بسیار خوبی در بخش آموزه های قرآنی و انس با قرآن کریم صورت پذیرفته و همه ساله در راستای کسب آمادگی توسط شرکت کنندگان و نمایندگان قرآنی دانشگاه در مسابقات کشوری، دوره های آموزشی و تخصصی متعددی جهت منتخبین قبل از اعزام به مسابقات تدارک دیده شده است .

وی گفت: ترویج فرهنگ و علوم قرآنی با هدف شناسایی دانش آموزان با استعداد در  رشته های حفظ، قرائت و تفسیر کلام وحی، ایجاد انگیزه و تشویق دانش آموزان به سوی علوم قرآنی، در اولویت برنامه ریزی اداره قرآن و عترت(ع) دانشگاه قرار دارد .

این قاری ممتاز کشوری ضمن تبریک به افتخارآفرینان قرآنی مجتمع آموزشي دانشگاه علوم پزشكي شیراز، از زحمات ریاست و همچنین معاون پرورشی این مجتمع آموزشي دانشگاه علوم پزشكي تشکر کرده و عنوان نمود مراسم تقدیر از دانش آموزان ممتاز قرآنی کشوری همزمان با تقدیر از فعالین قرآنی دانشگاه در مهرماه ۹۵ برگزار می گردد.

 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.