شنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۶

دیدار اعضای گروه علوم آزمایشگاهی با رئیس دانشگاه

دیدار اعضای گروه علوم آزمایشگاهی با رئیس دانشگاه

اعضای گروه علوم آزمایشگاهی دانشگاه با دکتر فرزین رضاعی رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان در محل دفتر وی در ستاد مرکزی دیدار نمودند.

دکتر فرزین رضاعی رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان ضمن خیر مقدم و تبریک روز علوم آزمایشگاهی به حاضرین، گفت: پرسنل خدوم علوم آزمایشگاهی دانشگاه در جبهه مقابله با کرونا ویروس خدمات بسیار با اهمیتی را از خود به یادگار گذاشته و با تشخیص به موقع و صحیح این بیماری، منجر به بهبود روند درمان موارد ابتلا شده اند.

وی گفت: از مهمنرین دست آوردهای زحمات و اقدامات همکاران علوم آزمایشگاهی، ارتقای کیفیت خدمات درمانی ارائه شده به بیماران است که قطعا منجر به کاهش بار بیماری ها و پیامدهای احتمالی آن می گردد.

رئیس دانشگاه ابراز داشت: به دلیل ریسک ها و خطراتی که در این حرفه وجود دارد، داشتن خصایصی از قبیل فداکاری، نوع دوستی و انگیزه شرط موفقیت در ارائه خدمات تشخیصی به موقع و درست است که خوشبختانه این ویژگی ها در کارکنان علوم آزمایشگاهی دانشگاه وجود دارد.

در این دیدار پس از بیان نظرات و پیشنهادات در خصوص مشکلات و تنگناهای صنفی رشته و پرسنل علوم آزمایشگاهی توسط هر یک از حاضرین ، تصمیمات متناسب با رفع مشکلات و نیازمندی های این دسته از کارکنان دانشگاه اتخاذ شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.