شنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۰

دانشجو خادم سلامت؛

موثر واقع شدن در جامعه بزرگترین آرمان زندگی من است

22333

دانشجو خادم سلامت دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر گفت: موثر واقع شدن در جامعه برای برقرای سلامت و آرامش مردم بزرگترین آرمان زندگی من است.

به گزارش مفدا ایرانشهر، عمران پک دانشجوی رشته کاردانی فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر که این روزها داوطلبانه در فرودگاه کنارک در کنار مرکز بهداشت در حال خدمت رسانی به مردم در خط مقدم مقابله با کرونا است، در گفت و گو با خبرنگار مفدا، از حال و هوای این روزها گفته است.

عمران پک در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار داشت: در روزگاری که همه به دنبال منافع مادی و دنیایی خودشان هستند، من دنبال کمک به مردمی هستم که با واژه ی محرومیت در آمیخته شده اند و این روزها بیشتر از همیشه نیازمند خدمت رسانی هستند.

وی افزود: اینکه بتوان در جامعه مثمر ثمر واقع شد یکی از بزرگترین آرمان های زندگی من است و جمله ی "خدا خیرت دهد" مادربزرگ پیری که روی ویلچر از هواپیما خارج شد از زیبا ترین لحظات زندگی من در این چند سال بود.

وی بیان داشت: زندگی نعمت بزرگی است که خداوند به ما ارزانی داشته و از آن مهم ترسلامتی ماست، یک سر درد و پا درد ساده انسان را به تنگنا می آورد، بالا نیامدن نفس بر اثر کرونا که سبب مرگ می شود به مراتب سخت تر است.

وی خاطر نشان کرد: توصیه من به مردم این است که قدر سلامتی خود را با رعایت موارد ساده و ابتدایی بهداشتی بدانند.

پک در آخر بیان کرد: این انگیزه ام برا کار جهادی از زمانی که عضو انجمن علمی فوریت های پزشکی شدم  شروع  شد و این روزها در فرودگاه کنار در کنار سایر عزیزان در خط مبارزه با کرونا هستم.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.