چهارشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۷:۵۷

نشست معارفه کانون های بسیج دانشجویی شهید اژدری برگزار شد

جلسه معرفی کانون های بسیج

ظهر امروز جلسه معارفه بسیج دانشجویی با حضور مسئول بسیج دانشجویی شهرستان و دانشجویان در محل تالار ابن سینا دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه برگزار شد.

به گزارش مفدا تربت حیدریه، ظهر امروز جلسه معارفه بسیج دانشجویی با حضور مسئول بسیج دانشجویی شهرستان و دانشجویان در محل تالار ابن سینا دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه برگزار شد.
محمد مصطفی صیقلیان، فرمانده بسیج دانشجویی شهید اژدری به یکی از بارزترین ویژگی های بسیج دانشجویی اشاره کرد و گفت: مسئله فراتشکلی بودن به عنوان یکی از بارزترین ویژگی های بسیج دانشجویی، در مفهوم آن است که دانشجو میتواند در هر مسئله ای که احساس نیاز میکند وارد عرصه شود و اقدام لازم را انجام دهد.
وی ادامه داد: موضع بسیج نسبت به مسئله سیاست به هیچ وجه موضع انزوا یا افراطی گری نیست بلکه تمام فعالیت های سیاسی ما براساس منویات مقام معظم رهبری است و معتقدیم انقلابی گری تنها مسیری است که در سیاست باید پیش بگیریم.
حمیدرضا صفایی، جانشین فرمانده برادران در ادامه خاطر نشان کرد: عده ای نقد جهت گیرانه در خصوص بسیج دارند که بسیج مختص عده ی خاصی است و ما فعالیت هایمان را محصور به عده ای خاص کردیم و مانع ورود عده ای به بسیج میشویم.
جانشین فرمانده برادران ادامه داد: ما نه تنها مانع حضور این افراد در بسیج نمیشویم بلکه تمام سعیمان جذب تمامی این گروه هاست و مشتاقیم با کمک این دوستان بسیج و کشورمان را تقویت کنیم، به نوعی ما از تمامی افراد دعوت میکنیم به کمک ما بیایند و ما بسته به علاقه و استعدادشان به آن ها بها میدهیم و در حد توان در مسائل مرتبط از کمک آنان استفاده میکنیم.
صفایی  افزود: باتوجه به این که به زمان انتخابات نزدیک می شویم باز هم توسط عده ای بیان میشود که ما وابسته به حزب و گروه خاصی هستیم و جلوی‌ فعالیت های احزاب مخالفمان رو میگیریم. 
وی ادامه داد: به وضوح تاکید میکنم که ما فقط و فقط پیروی یک مسیر هستیم و آن مسیر رهبر معظم انقلاب است،  ایشان چنان شخصیت بزرگی دارند که نه تنها کشور مارا از بسیاری از خطر ها نگه داشتند بلکه تاثیر گذاری ایشان حتی روی منطقه و فرا منطقه است و ما تنها پیروی مسیر رهبرمان هستیم و هیچ جانب داری از هیچ گروه،دسته و حزبی نمیکنیم و شما میتوانید برای انتخابات در برنامه های سیاسی ما شرکت کنید  و به بیان نظرات خود بپردازید.
زهره قمری، مسئول نیروی انسانی بسیج دانشجویی شهید ازدری با اشاره به نحوه عضویت بسیج عادی و فعال گفت: تا هر زمان که دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی باشید و کارت عادی همراه خود داشته باشید، به عنوان عضوی از بسیج دانشجویی شناخته می شوید اما برای ثبت ساعات فعالیت و رزومه کاری، استخدامی و سربازی لازم است تا عضو فعال بسیج باشید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.