پنجشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۰:۵۰

انتصاب در دانشکده علوم پزشکی شوشتر

انتصاب جدید در معاونت آموزش، تحقیقات و فرهنگی ، دانشجویی

انتصاب

دکتر برات براتی سرپرست معاونت آموزش تحقیقات و فرهنگی دانشجویی دانشکده علوم پزشکی شوشتر؛ طی ابلاغی آقای محمد نیک زادیان را به سمت "سرپرست مدیریت آموزش و تحقیقات" خود منصوب نمود. پیش از این خانم دکتر الهام پیرعباسی این سمت را بر عهده داشت.

به گزارش مفدا شوشتر، دکتر براتی در پیامی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و تلاش‌های ارزنده خانم دکتر پیرعباسی در طی مدت مسئولیت ایشان، برای آقای نیکزادیان در سالی که مزین به نام "جهش تولید" است با تکیه بر عنایات و الطاف الهی و در ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) و نیز در پرتو رهنمون‌های گرانقدر مقام معظم رهبری (مدظله العالی) آرزوی  موفقیت و پیشگام بودن در انجام این رسالت را نمود.

آقای نیک زادیان سمت‌هایی چون مدیریت فرهنگی و دانشجویی؛  عضو هیئت علمی؛ عضویت در شورای فرهنگی، عضویت در کمیته بدوی انضباطی، عضویت در کمیته اخلاق، عضویت در کمیته پیشگیری در رفتارهای خود آسیب رسان؛ عضویت در کمیته نظارت بر تشکل های اسلامی، عضو شورای اقامه نماز و  عضویت در کمیته نظارت بر نشریات دانشجوئی را در پیشینه اجرایی خود در دانشکده علوم پزشکی شوشتر دارد.

در متن این ابلاغ خطاب به آقای محمد نیک زادیان آمده است:

 جناب آقای محمد نیک زادیان؛ عضو محترم هیئت علمی دانشکده 

با سلام و احترام ؛

 نظر به تعهد؛ کارآمدی و شایستگی  جنابعالی ،  به موجب این ابلاغ با حفظ سمت آموزشی بعنوان «سرپرست مدیریت آموزش و تحقیقات دانشکده» منصوب می شوید. 

در این راستا انتظار می رود نسبت به انجام شرح ‌وظایف آن مدیریت در چارچوب اولویتهای ابلاغی و در جهت پیشبرد اهداف دانشکده اهتمام ویژه ای داشته باشید.

دکتر برات براتی 

سرپرست معاونت آموزش تحقیقات و دانشجوئی فرهنگی دانشکده علوم پزشکی شوشتر 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.