شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۱

پیوند همدلی در پویش دانشجویی زندگی دست یاریگر توست موج می زند/ دعوت مدیر فرهنگی جهت ثبت نام در پویش دانشجویی زندگی دست یاریگر توست

حسینی تربت حیدریه

سید حمید حسینی؛ با اشاره به اینکه تا کنون بیش از ۱۰۰۰ نفر از دانشجویان دانشگاه های علوم چزشکی استان خراسان رضویی در پویش زندگی دست یاریگر توست ثبت نام به عمل آوردند، هدف از این پویش برقراری پیوند و فضای همدلی دانست.

به گزارش مفدا تربت حیدریه ، این روز ها شاهد اتفاقاتی هستیم که یاد و خاطره رشادت ها و ایثار گری های هشت سال دفاع مقدس را برای ما تازه می کند. در همین راستا راه اندازی پویش زندگی دست یاریگر توست به دنبال آن است تا فضای همدلی را بین پرسنل خط مقدم مبارزه با کرونا و سایر آحاد جامعه بر قرار کند. 

سید حمید حسینی مدیر فرهنگی دانشگاه در این خصوص گفت: گروه های داوطلبانه ی زیادی در هیاهوی شیوع گسترده بیماری ویروسی کرونا در جای جای این مرزو بوم به تولید ماسک و شیلد اقدام نموده اند. گروه هایی که به صورت جهادی به ضد عفونی کردن معابر می پردازند و در این میان دانشجویان بعد از تعطیلی دانشگاه ها همچون گذشته به نقش بی بدیل موثر خود در مواقع بحران دست به کار شده اند و پویش دانشجویی مقابله با کرونا با مشارکت بیش از ۱۰۰۰ نفر از دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی استان خراسان رضوی یکی از آن هاست که در آن به تولید محتواهای آموزشی، پخش وتوزیع پمفلت و بروشور های آموزشی، تهیه و توزیع بسته های بهداشتی، کمک و امداد رسانی داوطلبانه میدانی، مستند سازی فعالیت ها و غیره پرداخته می شود.

وی ادامه داد: پیوند همدلی پرسنل بهداشتی و درمانی که در خط مقدم مبارزه با این بیماری ایستاده اند، مردم و دانشجویان مهمترین هدف ایجاد این پویش می باشد و به خوبی در آن موج می زند. همچنین از اسفند ماه اطلاع رسانی آن انجام  شده و تا کنون تعدادی از دانشجویان دانشگاه  موفق به ثبت نام در این پویش شده اند.

حسینی ضمن تشکر از افرادی که به این پویش پیوستند تصریح کرد:  از دیگر دانشجویان فعال که تا کنون موفق به ثبت نام نشده اند خواهشمندم که با مراجعه به سایت اینترنتیhttp://itmfd.behdasht.gov.ir/page/corona به درج اطلاعات خواسته شده و تکمیل فرم های درخواست شده مبادرت نمایند، چراکه آگاهی بخشی به جامعه اولویت ما در پیشگیری و کنترل کرونا است که با شناسایی و حضور دانشجویان دستیابی به این مهم آسان تر می شود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.