چهارشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۵

مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایلام:

تیم‌های ورزشی دانشگاه ایلام عازم دوازدهمین المپیاد ورزشی اصفهان شدند

مدیر دانشجویی ایلام آقای خدایی

تیم های ورزشی دانشگاه علوم پزشکی ایلام به دوازدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان پسر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور در اصفهان اعزام شدند.

به گزارش مفدا، مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایلام با بیان اینکه برگزاری المپیادهای ورزشی یکی از ابزار های موثر برای ایجاد شور و نشاط  در بین دانشجویان است، گفت: اجرای موفق چنین المپیادهایی نیازمند اهتمام بیشتر مسؤولان وزارت بهداشت در زمینه برنامه‌ریزی و تخصیص اعتبارات لازم است.

رحیم خدایی افزود: اعزام دانشجویان به المپیادهای ورزشی اقدام مناسبی برای ایجاد رقابت سالم ورزشی در بین دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور است که در این راستا تیم های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایلام نیز به دوازدهمین دوره المپیادورزشی اصفهان  اعزام شدند.

وی  تعداد تیم های اعزامی از دانشگاه علوم پزشکی ایلام به این المپیاد را شش تیم دانشجویی عنوان کرد و اظهار داشت: این تیم‌ها شامل تیم‌های کشتی، تکواندو، شنا، دومیدانی، شطرنج و تنیس روی میز است که در مجموع ۲۴  نفر از دانشجو  ورزشکار پسر این دانشگاه عضو آنها هستند.

رحیم خدایی خاطر نشان کرد: برای اعزام این تیم‌ها تمهیدات خوبی از سوی معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه اندیشیده شد و آنان با آمادگی کامل در مسابقات حضور دارند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.