دوشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۶

برنامه‌های پر نشاط همتایاران سلامت روان در دانشگاه علوم پزشکی تبریز

مسابقه

همتایاران سلامت روان دانشگاه علوم پزشکی تبریز با هدف ایجاد فضایی با نشاط و صمیمیت بیشتر بین دانشجویان، اقدام به برگزاری رقابت شاد مار و پله در این دانشگاه کردند.

به گزارش مفدا تبریز، در اقدامی جالب همتایاران سلامت روان دانشگاه علوم پزشکی تبریز، در محوطه دانشکده تغذیه و بهداشت این دانشگاه، به مدت سه روز رقابت شاد "مار و پله" را بین دانشجویان برگزار کردند.

گفتنی است در ساعات اولیه این رقابت، حدود ۲۰۰ دانشجوی مشتاق در محیطی شاد و صمیمی به رقابت پرداختند. در این مسابقه که به‌صورت تیم‌های چهار نفره برگزار می‌شود، به برندگان جوایزی اهدا می‌شود.

از نکات مثبت این رقابت می‌توان به حضور کارکنان و اساتید دانشگاه علوم پزشکی تبریز در کنار دانشجویان، اشاره کرد.

سهیلا کریم زاد شریفی، مشاور و مدرس و مسئول همتایاران سلامت روان دانشگاه علوم پزشکی تبریز به استقبال بی نظیر دانشجویان در ساعت اولیه این رقابت اشاره کرد و این کار را تغییر روند مناسبی در راستای سلامت روان دانشجویان و ایجاد بستری برای صمیمیت بیشتر بین دانشجویان عنوان و تاکید کرد: سلامت روان دانشجویان یکی از مولفه‌های اصلی دانشجویان برای حضور در اجتماع و محیط دانشگاه است برای سایر فعالیت‌های علمیشان.

بهزاد یوسفی، دبیر همتایاران سلامت روان دانشگاه علوم پزشکی تبریز نیز این وعده را داد که همتایاران سلامت روان با برنامه‌های جدید و پرنشاط در طول سال، همراه با دانشجویان، لحظات ناب و پراز شادی برای دانشجویان دانشگاه رقم خواهند زد و این رقابت شروعی برای برنامه‌های جذاب آتی دانشگاه می‌باشد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.