پنجشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۹

کمک 34 میلیارد ریالی خیرین کردستانی برای مقابله با کروناویروس

کمک 34 میلیارد ریالی خیرین کردستانی برای مقابله با کروناویروس

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی کردستان از کمک 34 میلیاردی خیرین کردستان از ابتدای اسفند ماه 1398 لغایت پنجم فروردین ماه 1399 به منظور مقابله با کرونا به سیستم سلامت استان خبر داد.

به گزارش مفدا کردستان، معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی کردستان ضمن اعلام این خبر، گفت: با همت و مساعدت های بی نظیرخیرین کردستانی، در مدت حدود یک ماه از شیوع کرونا ویروس در استان بالغ بر 34 میلیارد ریال توسط خیرین سلامت، صنعت معدن، اتاق بازرگانی و سمن ها برای خرید تجهیزات پزشکی، تجهیزات حفاظتی کادر درمان، محلول ضدعفونی و بسته های حمایتی هزینه شد.

دکتر فرزام بیدارپور با بیان اینکه، حمایت های سازمان های مردم نهاد و خیرین سلامت کردستان به بخش سلامت استان موجب تقویت فرهنگ مشارکت، همدلی و همزبانی شده است، افزود: حضور خودجوش و داوطلبانه این بزرگواران، دلگرمی و بهبود انگیزه کادر بهداشتی درمانی واحدهای تابعه دانشگاه را به همراه داشته است.

وی ضمن قدردانی از این حمایت ها و تلاش ها، اظهارداشت: ان شاء الله این حرکت های خودجوش، موجب ارتقای فرهنگ همکاری و همدلی در جامعه شده و امیدوارم همه با هم بتوانیم یاریگر و همسنگر، کادر بهداشتی و درمان در جبهه نبرد بی امان با کرونا ویروس باشیم.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه ابراز داشت: علاوه بر مساعدت های صورت گرفته مذکور، استانداری کردستان و وزارت بهداشت بالغ بر 75 میلیارد ریال در زمینه خرید تجهیزات پزشکی و حفاظت فردی به دانشگاه کمک کرده اند.

دکتر بیدار پور ابراز داشت: از مردم عزیز خواهشمندم کمک های مادی خود را برای حمایت از برنامه های پیشگیرانه و مقابله ای با کرونا ویروس فقط به شماره حساب 0109650633002 با شماره کارت 6037691990143109 نزد بانک صادرات شعبه میدان آزادی کد 1384 سنندج به نام مجمع خیرین سلامت استان کردستان واریز نمایند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.