سه‌شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۱

مسئول بسته توسعه آموزش مجازی دانشگاه علوم پزشکی گناباد اعلام کرد؛

بهره‌مندی بیش از ۱۰۰۰ نفر از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی گناباد از محتویات سامانه نوید

سامانه نوید

مسئول بسته توسعه آموزش مجازی دانشگاه علوم پزشکی گناباد گفت: تاکنون ۱۰۱۶ نفر از دانشجویان این دانشگاه از محتویات "سامانه نوید" بهره‌مند شده‌اند.

"دکتر حسن شجاعی" در گفت‌وگو با مفدا – گناباد، اظهار کرد: ۶۲ نفر از اساتید دانشگاه نیز تاکنون محتوای آموزشی دروس را در سامانه بارگذاری نموده‌اند.

وی ادامه داد: سامانه نوید، یک سیستم مدیریت یادگیری الکترونیک است که از طریق آن به صورت غیر همزمان امکان ارائه دروس، ارزشیابی و تعامل بین اساتید و دانشجوها وجود دارد؛ منابع درسی در قالب فیلم‌های آموزشی و اسلایدها توسط اساتید بارگذاری شده و دانشجویان پس از ورود به سامانه، از محتویات آن استفاده می‌کنند.

مسئول بسته توسعه آموزش مجازی دانشگاه علوم پزشکی گناباد افزود: سامانه نوید دارای امکانات ارسال تکالیف، برگزاری آزمون، گفت‌وگو و بحث و ارسال پیام بین دانشحویان و اساتید است.

وی تصریح کرد: دانشجویان پس از ورود به سامانه فهرست دروس خود را به همراه تابلوی اعلانات و برنامه‌های پیش رو مشاهده می‌کنند که از طریق آنها امکان دسترسی به محتویات آموزشی و اطلاع از منابع جدید، تکالیف، آزمون‌ها و پیام‌ها فراهم شده است.

شجاعی با بیان اینکه تاکنون ۴۷۹ منبع درسی در این سامانه بارگذاری شده است، خاطرنشان کرد: هر منبع درسی، یک جلسه درس بوده که شامل فیلم‌های آموزشی، فایل‌های پاورپوینت، پی دی اف و غیره می‌شود.

‌مسئول بسته توسعه آموزش مجازی دانشگاه علوم پزشکی گناباد همچنین با اشاره به اینکه حضور و غیاب دانشجویان توسط سامانه انجام می شود و جلسات مجازی نیز جزء مباحث امتحانی بوده و دیگر ارائه نخواهد شد، اذعان کرد: دانشجویان بایستی بصورت روزانه سامانه را کنترل کرده، مباحث درسی را فرا گرفته و نسبت به انجام تکالیف در مهلت تعیین شده اقدام نمایند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.