سه‌شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۰

با مشارکت قرارگاه مبارزه با کرونا بسیج دانشجویی صورت گرفت؛

فعالیت جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پرشکی اردبیل در راستای مبارزه با بیماری کرونا + تصاویر

بسیج دانشجویی اردبیل

اعضای بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل با حضور فعال در قرارگاه مبارزه با کرونا بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان، در فعالیت‌های جهادی این قرارگاه برای پیشگیری از بیماری کرونا مشارکت کردند.

به گزارش مفدا اردبیل، اعضای بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل همزمان با گسترش بیماری کرونا، در قرارگاه بسیج دانشجویی استان حضور یافته و در فعالیت‌های مختلف آموزشی، بهداشتی و جهادی این تشکل دانشجویی مشارکت کردند.

حدود ۵۰ نفر از اعضای بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل در طول یک ماه گذشته ضمن اهدای ماسک و ملزومات بهداشتی به کادر درمان بیمارستان امام خمینی (ره) اردبیل، هزار بسته بهداشتی (شامل ماسک، دستکش و مایع ضدعفونی کننده) ویژه جانبازان شیمیایی دفاع مقدس و بیش از دو هزار بسته بهداشتی ویژه شهروندان مناطق محروم نیز تهیه و بین مردم توزیع کردند.

تهیه مایع ضدعفونی کننده سطوح، توزیع آن در مناطق محروم و حاشیهای شهرستان اردبیل و ضدعفونی معابر و مسیرهای پرتردد از دیگر فعالیتهای جهادی دانشجویان بسیجی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل در حوزه بهداشت و پیشگیری از گسترش بیماری کرونا بود.

این دانشجویان در حوزه آموزش و اطلاع رسانی اجتماعی نیز مشارکت فعال داشتند و در نصب المانها و بیلبوردهای شهری با عنوان "سلامت را به ایران میرسانیم " همکاری کردند.

 گفتنی است فعالیت‌های جهادی این تشکل دانشجویی در سطح استان از روزهای نخست شیوع بیماری کرونا آغاز شده و در حوزه های مختلف آموزش، پیشگیری،  بهداشت و درمان در حال توسعه است.

خبرنگار: سیمین ستونه

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.